Sisi a příbuzní
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sisi a příbuzní

Fórum o císařovně Alžbětě
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Grace Kelly (a celé Monako)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8608
Registration date : 27. 06. 08

Grace Kelly (a celé Monako) Empty
PříspěvekPředmět: Grace Kelly (a celé Monako)   Grace Kelly (a celé Monako) EmptyThu Jan 27, 2011 12:39 pm

Dostala jsem životopis Grace Kellyové, zajímavé je to, jak ji v něm autor srovnává se Sisi (duševní rozpoložení krátce před a po svatbě).

Jinak mě tam pobavila zmínka, že si Graceini herečtí kolegové mysleli, že odjíždí do Maroka, když jim Morocco a Monaco znělo stejně.
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
Eugenie
Arcivévoda/arcivévodkyně
Arcivévoda/arcivévodkyně
Eugenie


Poeet p?íspivku : 723
Zlaťáků : 6915
Registration date : 17. 01. 10

Grace Kelly (a celé Monako) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Grace Kelly (a celé Monako)   Grace Kelly (a celé Monako) EmptyThu Jan 27, 2011 7:09 pm

A velmi známá osobnost...a velmi krásná žena. Ale zatím jsem neměla příležitost o ní zjistit víc. Tak snad ji dostanu.
Návrat nahoru Goto down
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8608
Registration date : 27. 06. 08

Grace Kelly (a celé Monako) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Grace Kelly (a celé Monako)   Grace Kelly (a celé Monako) EmptyFri Jan 28, 2011 1:37 pm

Třeba její smrt, je známé, že se zabila při autonehodě. Jenomže proč k tomu došlo - kněžna řídila a v hlavě jí praskla nějaká cévka, což je prý u lidí nad 50 běžné. Kdyby zrovna nebyla v autě, tak by se nic nestalo, jenomže ona zrovna byla v něaké hodně nebzpečné a úzké zatáčce.

Nakonec zemřela v nemocnici kněžny Grace.
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
Eugenie
Arcivévoda/arcivévodkyně
Arcivévoda/arcivévodkyně
Eugenie


Poeet p?íspivku : 723
Zlaťáků : 6915
Registration date : 17. 01. 10

Grace Kelly (a celé Monako) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Grace Kelly (a celé Monako)   Grace Kelly (a celé Monako) EmptyThu Feb 03, 2011 5:36 pm

Zajímavé...zemřít v nemocnici po mně pojmenované
Návrat nahoru Goto down
Ducii
Hrabě/hraběnka
Hrabě/hraběnka
Ducii


Poeet p?íspivku : 163
Age : 33
Zlaťáků : 5733
Registration date : 14. 01. 09

Grace Kelly (a celé Monako) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Grace Kelly (a celé Monako)   Grace Kelly (a celé Monako) EmptyMon Feb 07, 2011 2:46 pm

Je zajímavé, že lidé jako kněžna Grace nikdy neumírají "poklidným" způsobem. Oblíbení a již za svého života trošku tajuplní jako Diana či Michael Jackson, Sisi prostě musí zemřít s nevšedností sobě vlastní, nemáte ten pocit?

Gracina smrt byla shodou mnoha nešťastných náhod - už jen to, že řídila, ačkoliv měl řídit řidič a ne kněžna, to že zrovna při řízení se to stalo a že zrovna v daném místě...
Návrat nahoru Goto down
http://monarchie.blog.cz
Eugenie
Arcivévoda/arcivévodkyně
Arcivévoda/arcivévodkyně
Eugenie


Poeet p?íspivku : 723
Zlaťáků : 6915
Registration date : 17. 01. 10

Grace Kelly (a celé Monako) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Grace Kelly (a celé Monako)   Grace Kelly (a celé Monako) EmptySun Feb 13, 2011 1:46 pm

V Monaku jsem kdysi byla, ale už je to dost dávno. Bylo to už pozdě večer takže vše bylo zavřené. Procházeli jsme se akorát v knížecích zahradách.
Návrat nahoru Goto down
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8608
Registration date : 27. 06. 08

Grace Kelly (a celé Monako) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Grace Kelly (a celé Monako)   Grace Kelly (a celé Monako) EmptyFri Feb 18, 2011 3:27 pm

Eugenie napsal:
V Monaku jsem kdysi byla, ale už je to dost dávno. Bylo to už pozdě večer takže vše bylo zavřené. Procházeli jsme se akorát v knížecích zahradách.

Aleaspoň něco. To když jsem byla v Lucemburku takhle večer, tak kromě toho, že tam bylo zavřeno, tam byla i strašná tma.


Ducii napsal:
Je zajímavé, že lidé jako kněžna Grace nikdy neumírají "poklidným" způsobem. Oblíbení a již za svého života trošku tajuplní jako Diana či Michael Jackson, Sisi prostě musí zemřít s nevšedností sobě vlastní, nemáte ten pocit?


Máš pravdu, kdyby umřeli v klidu v posteli, tak už by byli pomalu pozapomenutí, ale takhle si je všichni pamatují.
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
Sponsored content





Grace Kelly (a celé Monako) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Grace Kelly (a celé Monako)   Grace Kelly (a celé Monako) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Grace Kelly (a celé Monako)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sisi a příbuzní :: Historie :: Moderní dějiny-
Přejdi na: