Sisi a příbuzní
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sisi a příbuzní

Fórum o císařovně Alžbětě
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa

Goto down 
+5
Max
kiralyne
Lisi
Ducii
judy
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
judy
Baron/baronka
Baron/baronka
judy


Poeet p?íspivku : 78
Age : 30
Zlaťáků : 5589
Registration date : 10. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 EmptyMon Feb 16, 2009 3:21 pm

Ducii napsal:
No uvidíme, Harry a Chelsy se ted po 5 letech rozešli (no třeba se k sobě vrátí uvidíme)....Myslím, že Kate by mohla být dobrá královna, má dobré chování a i královská rodina ji bere.....

Nejdřív jsem posmutněla, ( Very Happy ) když jsem četla zprávu o tom, že se Harry s Chelsy rozešel, protože i přesto že Chelsy je taková víceménně svá a nejsem si jistá, že by to v král. rodině zvládala, si říkám, že by to bylo skvělé ,kdyby se vzali. Jsou oba takoví stejní, myslím, že k Harrymu by se nehodila, žádná usedlá lady... Ale na to jak spolu byli dlouho, budou asi oba uvažovat o tom, že by se k sobě mohli zase vrátit, já osobně jim fandím. Laughing
Návrat nahoru Goto down
Max
Kníže/kněžna
Kníže/kněžna
Max


Poeet p?íspivku : 265
Zlaťáků : 6265
Registration date : 03. 02. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 EmptyTue Feb 17, 2009 12:28 pm

Škoda, že se tu místo o Alžbětě diskutuje tak moc o současnosti. Mě současné královské rodiny vůbec nezajímají. Vždyť už to není jako dřív. Co Vás na tom tak zajímá?
Návrat nahoru Goto down
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8601
Registration date : 27. 06. 08

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 EmptyTue Feb 17, 2009 10:21 pm

To je přece taková skutečná pohádka, aneb jak už Letizia a další ke štěstí přišly a přijdou.
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
Ducii
Hrabě/hraběnka
Hrabě/hraběnka
Ducii


Poeet p?íspivku : 163
Age : 33
Zlaťáků : 5726
Registration date : 14. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 EmptyWed Feb 18, 2009 11:50 am

Ano, každá malá holčička touží být princeznou a ono to není tak úplně nereálný (takových popelek je tu celá hromada a budou přibývat....... queen )
Návrat nahoru Goto down
http://monarchie.blog.cz
judy
Baron/baronka
Baron/baronka
judy


Poeet p?íspivku : 78
Age : 30
Zlaťáků : 5589
Registration date : 10. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 EmptyWed Feb 18, 2009 6:39 pm

Max: Já osobně se sama sebe ptám, co by jsi chtěl slyšet. Máš tu 8 témat z toho 27 podtémat, týkajících se samotné císařovny... Tak diskutuj, diskutuj.
Návrat nahoru Goto down
judy
Baron/baronka
Baron/baronka
judy


Poeet p?íspivku : 78
Age : 30
Zlaťáků : 5589
Registration date : 10. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 EmptyWed Feb 18, 2009 7:36 pm

Chtěla jsem se zeptat. Nevíte, co je pravdy na tom, že nizozemská princezna Maxima čeká miminko? A to samé se týká i Mette Marit?
Ten německý Neue Post a Das Goldene Blatt mě vždycky tak zmatou, že nevím čemu věřit. (To se stalo zrovna nedávno. Přes celou dvoustránku byl ohromný titulek, že Sarah Ferguson, bývalá vévodkyně z Yorku- jednoduše Fergie a královnin syn Andrew, jsou znovu spolu. Ano, ty fotky kde jsou oni dva a i jejich dcery Eugenie a Beatrice a někam "razí", vypadají hezky, jenže je tomu doopravdy tak? Možná ano oba se tehdá v 90. letech nerozešli ve zlém, ani jeden z nich nemá v současné době nějakého partnera...)


Naposledy upravil judy dne Wed Feb 18, 2009 8:46 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Max
Kníže/kněžna
Kníže/kněžna
Max


Poeet p?íspivku : 265
Zlaťáků : 6265
Registration date : 03. 02. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 EmptyWed Feb 18, 2009 8:01 pm

Princezny a princové dnešní doby, to je úplně něco jiného, než urozený princ z 18. století. Osobně mi slovo princezna do dnešní doby nesedí.
Návrat nahoru Goto down
judy
Baron/baronka
Baron/baronka
judy


Poeet p?íspivku : 78
Age : 30
Zlaťáků : 5589
Registration date : 10. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 EmptyWed Feb 18, 2009 8:24 pm

No a? Je jiná doba to znamená, že se členové král. rodin nebudou chovat stejně jako před dvěmisty lety... Prostě nemůžeš srovnát dobu, která byla dřív a tu dnešní. Já jsem toho názoru, že je monarchie krásný symbol pro 21. století. A kupříkladu pro mnoho Britů je Británie bez královny jako člověk bez srdce, když mám použít tohle "růžové Very Happy" přirovnání.
Já myslím, že bychom to mohli nechat být, hold na to máme každý jiný názor... Wink
Návrat nahoru Goto down
Ducii
Hrabě/hraběnka
Hrabě/hraběnka
Ducii


Poeet p?íspivku : 163
Age : 33
Zlaťáků : 5726
Registration date : 14. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 EmptyThu Feb 19, 2009 12:05 pm

O tom, že Mette-Marit a Maxima čekají miminko jsem zatím nic neslyšela (německý tisk apod nečtu protože neumím ani slovo německy), to samé o Fergie, ale no určitě po tom budu pátrat........myslím, že na oficiálních stránkách (co se týče prvních dvou) by se měla najít odpověď
Návrat nahoru Goto down
http://monarchie.blog.cz
judy
Baron/baronka
Baron/baronka
judy


Poeet p?íspivku : 78
Age : 30
Zlaťáků : 5589
Registration date : 10. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 EmptyThu Feb 19, 2009 4:38 pm

OK. Budu čekat. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
judy
Baron/baronka
Baron/baronka
judy


Poeet p?íspivku : 78
Age : 30
Zlaťáků : 5589
Registration date : 10. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 EmptyThu Feb 19, 2009 4:43 pm

Jinak dneska jsem zapátrala ve velkých pražských knihkupectvích, bohužel jsem ale Burrellovu knihu Královská služba nenašla. Takže nezbývá jen doufat, že se někdy objeví u nás v knihovně. Říkám si, že to bude tím, že byla vydaná r. 2004... I když můžeme si počkat na 2. vydání, třeba se ho u nás dočkáme. cyclops
Návrat nahoru Goto down
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8601
Registration date : 27. 06. 08

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 EmptyThu Feb 19, 2009 7:49 pm

četl jste někdo Královna a já, Královna Camilla?
sice je to fikce (od výborné Sue Townsendové), ale do značné míry to ukazuje,ž e v Anglii mají královskou rodinu rádi
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
judy
Baron/baronka
Baron/baronka
judy


Poeet p?íspivku : 78
Age : 30
Zlaťáků : 5589
Registration date : 10. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 EmptyThu Feb 19, 2009 8:01 pm

Královna Camilla asi patří k tomu Královna a já, že?
Název Královna a já mi něco říká, existuje stejnojmenný film. Odehrává se v 50. let, kdy má čerstvá královna Alžběta II. přijet do jednoho australského městečka- Middletownu... Ale asi to není to, co myslíš, protože to není kniha. Laughing
Návrat nahoru Goto down
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8601
Registration date : 27. 06. 08

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 EmptyThu Feb 19, 2009 8:42 pm

ne, Královna Camilla je jiná kniha, všechno je to fikce, když jakoby královská rodina přišla o trůn a žije v republice
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
judy
Baron/baronka
Baron/baronka
judy


Poeet p?íspivku : 78
Age : 30
Zlaťáků : 5589
Registration date : 10. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 EmptyThu Feb 19, 2009 8:57 pm

Jo ták, aha. Tak to teda opravdu neznám, ale ty knihy působí zajímavě, zapátrám po nich. Děkuji za typ.
Návrat nahoru Goto down
Ducii
Hrabě/hraběnka
Hrabě/hraběnka
Ducii


Poeet p?íspivku : 163
Age : 33
Zlaťáků : 5726
Registration date : 14. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 EmptyFri Feb 20, 2009 11:27 am

Také si to přečtu.....časem:).....no koukala jsem na oficiální stránky a tam o tom že by některá z nich byla těhotná není ani slovo, takže jsem zkoušela ještě theroyalsforum....jdu se tam podívat zda už někdo odpověděl;)
Návrat nahoru Goto down
http://monarchie.blog.cz
Ducii
Hrabě/hraběnka
Hrabě/hraběnka
Ducii


Poeet p?íspivku : 163
Age : 33
Zlaťáků : 5726
Registration date : 14. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 EmptyFri Feb 20, 2009 11:33 am

Takže Mette-Marit není těhotná.......a Maxima také ne....takže bych to nazvala klasickou novinářskou kachnou alien
Návrat nahoru Goto down
http://monarchie.blog.cz
judy
Baron/baronka
Baron/baronka
judy


Poeet p?íspivku : 78
Age : 30
Zlaťáků : 5589
Registration date : 10. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 EmptyFri Feb 20, 2009 3:37 pm

Neutral Ach jo, jsem se těšila, jak budou lidi tipovat, co se Maximě narodí, jestli už čtvrtá holčička nebo konečně kluk...
Když oni ty fotky vždycky vypadají tak věrohodně Very Happy , v tom případě by obě měly příště zvolit jiný typ kostýmu nebo šatů.
Návrat nahoru Goto down
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8601
Registration date : 27. 06. 08

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 EmptyFri Feb 20, 2009 4:53 pm

to už jsem četla i o Michel Obamové, že by měla být těhotná
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
Ducii
Hrabě/hraběnka
Hrabě/hraběnka
Ducii


Poeet p?íspivku : 163
Age : 33
Zlaťáků : 5726
Registration date : 14. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 EmptySat Feb 21, 2009 11:30 am

Píšou to o každém druhém........mimochodem momentálně probíhá výstava Diany v Budapešti, takže pokud tam máte někdo namířeno, doufám, že budete vyprávět:D
Návrat nahoru Goto down
http://monarchie.blog.cz
judy
Baron/baronka
Baron/baronka
judy


Poeet p?íspivku : 78
Age : 30
Zlaťáků : 5589
Registration date : 10. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 EmptySat Feb 21, 2009 2:13 pm

Vážně?affraid No, do Budapeště teda namířeno nemám Very Happy, poslala by jste mi oficiální stránky té výstavy? Já mám totiž pocit, že to je přesně ta výstava, která je přes léto umístěna na Althorp House. Vystavují se tam její svatební šaty, věci z dětství nebo kondolenční knihy ze září 97?
Návrat nahoru Goto down
Ducii
Hrabě/hraběnka
Hrabě/hraběnka
Ducii


Poeet p?íspivku : 163
Age : 33
Zlaťáků : 5726
Registration date : 14. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 EmptySat Feb 21, 2009 2:59 pm

Ano je to ta výstava, aspoň co jsem tak anglicky pochopila...oficiální stránky jsem zatím nenašla, ale podívám se.
Návrat nahoru Goto down
http://monarchie.blog.cz
Ducii
Hrabě/hraběnka
Hrabě/hraběnka
Ducii


Poeet p?íspivku : 163
Age : 33
Zlaťáků : 5726
Registration date : 14. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 EmptySat Feb 21, 2009 3:02 pm

http://www.nlcafe.hu/diana Toto se tváří jako oficiální stránky, ale jistá si nejsem.
http://www.showtimebudapest.hu/event_details_en.php?eid=288 Zde je článek v angličtině.
Návrat nahoru Goto down
http://monarchie.blog.cz
judy
Baron/baronka
Baron/baronka
judy


Poeet p?íspivku : 78
Age : 30
Zlaťáků : 5589
Registration date : 10. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 EmptySat Feb 21, 2009 5:19 pm

Ano, je to tedy ona. Smile Hrabě Spencer to asi mimo sezonu posílá po výstavách a na léto vrácí zpět do Northamptonshire. Teď jsme si vzpomněla, že asi před rokem jsem četla článek, že tahle výstava je v Sydney v Austrálii...
Podle mého je to skvělá výstava. Sice tam toho není moc, ale stejně to stojí za to. (To ostatní po většinou šaty, jsou teď vystaveny v prostorách Kensingtonského paláce. Když jsme u těch šatů, v Althorpu jich moc není, myslím tím ty slavné. Třeba kde jsou ty šaty, co vzbudily rozruch, ale i spoustu chvály, ty co měla Diana na sobě, když šla na slavnostní otevření galerie u jezera Serpentine v Hyde Parku?- viz. foto http://www.forum.princess-diana.com/userpix/7_Diana_Spencer_092_1.jpg Nebo kde jsou ty skvělé "Elvisovky" od Catherine Walkerové, ano spousta se jich vydražila ještě za Dianina života, ostatně Burrell to v Takoví jsme byli, popisuje, jaká to byla těžká práce, že se do ní zapojil celý Ken. p. od služebnictva až po princeznu a její syny...) Snad nejlepší z celé expozice jsou ty kondolenční knihy a dopisy nebo obrázky, co veřejnost posílala Dianiným synům. (Ale nejlepší atmosféru má ta výstava podle mého stejně doma, v Althorpu).
Návrat nahoru Goto down
Ducii
Hrabě/hraběnka
Hrabě/hraběnka
Ducii


Poeet p?íspivku : 163
Age : 33
Zlaťáků : 5726
Registration date : 14. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 EmptyTue Feb 24, 2009 7:59 pm

KORUNNÍ PRINCEZNA VICTORIE SE DNES OFICIÁLNĚ ZASNOUBILA S DANIELEM WESTLINGEM!!!!!!!!! Svatba se bude konat na jaře 2010. Více informací a fotek na mém blogu: http://monarchie.blog.cz

Je to úžasné, hlavně, že jsem se o tom nedávno nepřímo bavili, že??Smile)
Návrat nahoru Goto down
http://monarchie.blog.cz
Sponsored content





Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa
Návrat nahoru 
Strana 3 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sisi a příbuzní :: Historie :: Moderní dějiny-
Přejdi na: