Sisi a příbuzní
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sisi a příbuzní

Fórum o císařovně Alžbětě
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Výstava v Japonsku

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8601
Registration date : 27. 06. 08

Výstava v Japonsku Empty
PříspěvekPředmět: Výstava v Japonsku   Výstava v Japonsku EmptyThu Aug 09, 2012 8:04 pm

Sice to s pravděpodobností 99.99999999% nikdo neuvidí, ale momentálně probíhá v Japonsku výstava asi 120 osobních věcí Sisi.

Zde je článek z novin s více informacemi http://www.japantimes.co.jp/text/fq20120727a2.html, je v něm i odkaz na stránky přímo o výstavě, které jsou ale v japonštině.

Jinak mě zaujalo, že Japonci jsou Sisi pobláznění především díky muzikálu Elisabeth.
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
Vladana
Hrabě/hraběnka
Hrabě/hraběnka
Vladana


Poeet p?íspivku : 142
Zlaťáků : 5475
Registration date : 14. 04. 10

Výstava v Japonsku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výstava v Japonsku   Výstava v Japonsku EmptyWed Aug 29, 2012 3:28 pm

Mít tak osobní tryskové letadlo, hned letím. Ani na chvíli nepochybuji, že bych si výstavu užila. Ale stejně je zajímavé, že i japoncům se naše milá Sisi zalíbila. Ani se nedivím Wink
Návrat nahoru Goto down
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8601
Registration date : 27. 06. 08

Výstava v Japonsku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výstava v Japonsku   Výstava v Japonsku EmptyThu Aug 30, 2012 3:15 pm

No a když jsem se snažila přepočíst vstupné, tak na naše poměry nebylo ani moc drahé.
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
Vladana
Hrabě/hraběnka
Hrabě/hraběnka
Vladana


Poeet p?íspivku : 142
Zlaťáků : 5475
Registration date : 14. 04. 10

Výstava v Japonsku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výstava v Japonsku   Výstava v Japonsku EmptyThu Aug 30, 2012 5:55 pm

Tak to láká ještě více. Ale co nadělám.... Japonsko je pro mě daleko. Třeba se někomu poštěstí, že by mohl alespoň vyprávět. To by bylo!
Návrat nahoru Goto down
Romy
Kníže/kněžna
Kníže/kněžna
Romy


Poeet p?íspivku : 251
Zlaťáků : 4995
Registration date : 16. 05. 12

Výstava v Japonsku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výstava v Japonsku   Výstava v Japonsku EmptyThu Aug 30, 2012 8:54 pm

Vladana napsal:
Mít tak osobní tryskové letadlo, hned letím. Ani na chvíli nepochybuji, že bych si výstavu užila. Ale stejně je zajímavé, že i japoncům se naše milá Sisi zalíbila. Ani se nedivím Wink

Myslím, že se jim líbí hlavně kvůli muzikálu Elisabeth. I když, jen tím to asi nebude. Možná se jim líbí, protože je pro ně taková exotická! Razz
Návrat nahoru Goto down
Eugenie
Arcivévoda/arcivévodkyně
Arcivévoda/arcivévodkyně
Eugenie


Poeet p?íspivku : 723
Zlaťáků : 6908
Registration date : 17. 01. 10

Výstava v Japonsku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výstava v Japonsku   Výstava v Japonsku EmptySat Sep 01, 2012 4:33 pm

Ano, je pravda, že Japonci se do muzikálu Elisabeth zamilovali. Jenže to přetvořili dost strašným způsobem. Nemohu si pomoct, ale Ich gehör nur mir zní v japonštině jako sborové kuňkání žab, i když zpěvačka dodržuje všechny noty (zkrátka ta řeč nezapadá do evropské hudby). A ani jejich kostýmy nestály za moc podle mého.
Návrat nahoru Goto down
Romy
Kníže/kněžna
Kníže/kněžna
Romy


Poeet p?íspivku : 251
Zlaťáků : 4995
Registration date : 16. 05. 12

Výstava v Japonsku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výstava v Japonsku   Výstava v Japonsku EmptySat Sep 01, 2012 8:31 pm

Eugenie napsal:
Ano, je pravda, že Japonci se do muzikálu Elisabeth zamilovali. Jenže to přetvořili dost strašným způsobem. Nemohu si pomoct, ale Ich gehör nur mir zní v japonštině jako sborové kuňkání žab, i když zpěvačka dodržuje všechny noty (zkrátka ta řeč nezapadá do evropské hudby). A ani jejich kostýmy nestály za moc podle mého.

Já jsem z japonské verze neviděla nic kromě pár fotek, takže nemůžu soudit. Ale představit si to v japonštině pořádně nedokážu.
Návrat nahoru Goto down
Vladana
Hrabě/hraběnka
Hrabě/hraběnka
Vladana


Poeet p?íspivku : 142
Zlaťáků : 5475
Registration date : 14. 04. 10

Výstava v Japonsku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výstava v Japonsku   Výstava v Japonsku EmptySat Sep 01, 2012 8:59 pm

Romy napsal:

Já jsem z japonské verze neviděla nic kromě pár fotek, takže nemůžu soudit. Ale představit si to v japonštině pořádně nedokážu.

Japonskou verzi jsem zatím neviděla.... upřímně, také si to v té japonštině nedokáži vůbec představit.
Návrat nahoru Goto down
Romy
Kníže/kněžna
Kníže/kněžna
Romy


Poeet p?íspivku : 251
Zlaťáků : 4995
Registration date : 16. 05. 12

Výstava v Japonsku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výstava v Japonsku   Výstava v Japonsku EmptySun Sep 02, 2012 11:11 am

Vladana napsal:
Romy napsal:

Já jsem z japonské verze neviděla nic kromě pár fotek, takže nemůžu soudit. Ale představit si to v japonštině pořádně nedokážu.

Japonskou verzi jsem zatím neviděla.... upřímně, také si to v té japonštině nedokáži vůbec představit.

Já jednou zahlédla kousíček z holandské a také to působilo zvláštně. Popravdě řečeno, ani v maďarštině si to nedokážu představit. A nejvíc divné by mi to přišlo asi v češtině!
Návrat nahoru Goto down
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8601
Registration date : 27. 06. 08

Výstava v Japonsku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výstava v Japonsku   Výstava v Japonsku EmptyMon Sep 03, 2012 3:40 pm

To jsem psala, že obliba u Japonců je díky Elisabeth. Dokonce to v tom článku, který je v novinách lákal na výstavu, autor napsal. Jinak japonská Elisabeth je kapitola sama pro sebe, zvlášť to zpracování, kde hrají jenom ženy.
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
Sponsored content





Výstava v Japonsku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výstava v Japonsku   Výstava v Japonsku Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Výstava v Japonsku
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sisi a příbuzní :: Sisi média :: Novinky o Sisi-
Přejdi na: