Sisi a příbuzní
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sisi a příbuzní

Fórum o císařovně Alžbětě
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Případy detektiva Murdocha

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8579
Registration date : 27. 06. 08

Případy detektiva Murdocha Empty
PříspěvekPředmět: Případy detektiva Murdocha   Případy detektiva Murdocha EmptyTue Jun 18, 2013 6:27 pm

Můj oblíbený seriál. Líbí se mi propracovanost a odkazy na dnešní dobu. Znáte to, jak se vám to líbí?
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
Romy
Kníže/kněžna
Kníže/kněžna
Romy


Poeet p?íspivku : 251
Zlaťáků : 4973
Registration date : 16. 05. 12

Případy detektiva Murdocha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Případy detektiva Murdocha   Případy detektiva Murdocha EmptyWed Jun 19, 2013 10:20 pm

Lisi napsal:
Můj oblíbený seriál. Líbí se mi propracovanost a odkazy na dnešní dobu. Znáte to, jak se vám to líbí?
Já mám tenhle seriál taky moc ráda, sice už jsem neviděla nějaké ty nejnovější díly, protože se mi to začalo zdát maličko natahované a nafouknuté, ale jinak super. Líbí se mi jak postava Murdocha, tak i vykreslení ostatních postav, mají tam všichni dost vtipných hlášek.A ty zápletky...Takový Sherlock Holmes.

Nečetla jsi náhodou některou z knih, jež byly předlohou (dosti vzdálenou) tohoto seriálu? Já jo, první dvě (Vražda v zapadlé uličce a Dračí kniha), ale moc se mi nelíbily, seriálový Murdoch je holt lepší.
Návrat nahoru Goto down
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8579
Registration date : 27. 06. 08

Případy detektiva Murdocha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Případy detektiva Murdocha   Případy detektiva Murdocha EmptyFri Jun 21, 2013 10:22 am

Žádnou z knih jsem nečetla, když jsem hledala o čem jsou, tak mě nijak moc nezaujaly - nepřišlo mi to jako ten skvělý seriál.

Jinak jak jsme teď téměř denně bombardováni tím, jak se vyvíjí boj o Stanleycup, tak jsem si vzpomněla na díl Murdocha ze začátků hokeje. Divil se, že vůbec někdo může chtít hráče platit. A navíc byl v tom díle ukázán Stanleyův pohár - v Murdochově době spíš malý pohárek. Jak se za těch 100 let ale zvětšil.
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8579
Registration date : 27. 06. 08

Případy detektiva Murdocha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Případy detektiva Murdocha   Případy detektiva Murdocha EmptyWed Sep 25, 2013 10:07 am

Podívejte se na preview 7. řady (u nás se skončilo zatím s pětkou). Je ta potápějící se loď ta, co si myslím?
https://www.facebook.com/photo.php?v=10151573765591266&set=vb.278265358918600&type=2&theater
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
Romy
Kníže/kněžna
Kníže/kněžna
Romy


Poeet p?íspivku : 251
Zlaťáků : 4973
Registration date : 16. 05. 12

Případy detektiva Murdocha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Případy detektiva Murdocha   Případy detektiva Murdocha EmptyWed Sep 25, 2013 7:51 pm

Lisi napsal:
Podívejte se na preview 7. řady (u nás se skončilo zatím s pětkou). Je ta potápějící se loď ta, co si myslím?
https://www.facebook.com/photo.php?v=10151573765591266&set=vb.278265358918600&type=2&theater
Vypadá to tak, akorát se divím, co dělají na lodi plující Z Británie směr Spojené státy. Murdoch je z Kanady, ne? Já teda skončila se sledováním někde u třetí nebo čtvrté řady, pak už mě to přestalo bavit, takže nevím, zda se nějak hlavní hrdinové nedostali do Anglie.
Návrat nahoru Goto down
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8579
Registration date : 27. 06. 08

Případy detektiva Murdocha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Případy detektiva Murdocha   Případy detektiva Murdocha EmptyFri Sep 27, 2013 3:23 pm

To bych se nedivila, vždyť britský panovník je hlavou i Kanady. Mě spíše zarazilo to, že v poslední mnou viděné řade (5) slavili rok 1900 a toto by byl přeci jenom trochu velký skok.

Ta loď je skutečně hodně podobná, no, v tuto chvíli závidím zámořským divákům, kteří už vědí, o co jde.
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
kiralyne
Vévoda/vévodkyně
Vévoda/vévodkyně
kiralyne


Poeet p?íspivku : 455
Zlaťáků : 6673
Registration date : 05. 01. 09

Případy detektiva Murdocha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Případy detektiva Murdocha   Případy detektiva Murdocha EmptyFri Sep 27, 2013 6:23 pm

Lisi napsal:
To bych se nedivila, vždyť britský panovník je hlavou i Kanady. Mě spíše zarazilo to, že v poslední mnou viděné řade (5) slavili rok 1900 a toto by byl přeci jenom trochu velký skok.

Ta loď je skutečně hodně podobná, no, v tuto chvíli závidím zámořským divákům, kteří už vědí, o co jde.
Jestli si myslíte, že je to Titanic, tak ten to není, to vás mohu uklidnit.
Návrat nahoru Goto down
Romy
Kníže/kněžna
Kníže/kněžna
Romy


Poeet p?íspivku : 251
Zlaťáků : 4973
Registration date : 16. 05. 12

Případy detektiva Murdocha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Případy detektiva Murdocha   Případy detektiva Murdocha EmptyFri Sep 27, 2013 9:01 pm

kiralyne napsal:
Lisi napsal:
To bych se nedivila, vždyť britský panovník je hlavou i Kanady. Mě spíše zarazilo to, že v poslední mnou viděné řade (5) slavili rok 1900 a toto by byl přeci jenom trochu velký skok.

Ta loď je skutečně hodně podobná, no, v tuto chvíli závidím zámořským divákům, kteří už vědí, o co jde.
Jestli si myslíte, že je to Titanic, tak ten to není, to vás mohu uklidnit.
Bylo by logičtější, kdyby nebyl.
Návrat nahoru Goto down
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8579
Registration date : 27. 06. 08

Případy detektiva Murdocha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Případy detektiva Murdocha   Případy detektiva Murdocha EmptyMon Sep 30, 2013 2:36 pm

Tak už to vím taky, že není. Ale stejně je ta loď Titanicu tak podobná. To mi nevymluvíte.
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
Romy
Kníže/kněžna
Kníže/kněžna
Romy


Poeet p?íspivku : 251
Zlaťáků : 4973
Registration date : 16. 05. 12

Případy detektiva Murdocha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Případy detektiva Murdocha   Případy detektiva Murdocha EmptyMon Sep 30, 2013 7:15 pm

Lisi napsal:
Tak už to vím taky, že není. Ale stejně je ta loď Titanicu tak podobná. To mi nevymluvíte.
Podobná je. Aspoň trochu. Ono když tehdy lodě často vypadaly stejně a když se záběry šikovně sestříhají...
Návrat nahoru Goto down
kiralyne
Vévoda/vévodkyně
Vévoda/vévodkyně
kiralyne


Poeet p?íspivku : 455
Zlaťáků : 6673
Registration date : 05. 01. 09

Případy detektiva Murdocha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Případy detektiva Murdocha   Případy detektiva Murdocha EmptyTue Oct 01, 2013 1:59 pm

Romy napsal:
Lisi napsal:
Tak už to vím taky, že není. Ale stejně je ta loď Titanicu tak podobná. To mi nevymluvíte.
Podobná je. Aspoň trochu. Ono když tehdy lodě často vypadaly stejně a když se záběry šikovně sestříhají...
Skoro každá vypadala jako Titanic. Ta konstrukce byla de facto jedna a tatáž, postupy stejné. To máte např. jako s auty. Většina vypadá úplně stejně, ale tím, že na ně dnes a denně koukáme, tak tam vidíme rozdíly. Ale vsadím se, že za takových, dejme tomu, 100 let už budou mít lidé pocit, že auta byly téměř jedno jako druhé.
Návrat nahoru Goto down
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8579
Registration date : 27. 06. 08

Případy detektiva Murdocha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Případy detektiva Murdocha   Případy detektiva Murdocha EmptyWed Oct 16, 2013 5:15 pm

kiralyne napsal:
Romy napsal:
Lisi napsal:
Tak už to vím taky, že není. Ale stejně je ta loď Titanicu tak podobná. To mi nevymluvíte.
Podobná je. Aspoň trochu. Ono když tehdy lodě často vypadaly stejně a když se záběry šikovně sestříhají...
Skoro každá vypadala jako Titanic. Ta konstrukce byla de facto jedna a tatáž, postupy stejné. To máte např. jako s auty. Většina vypadá úplně stejně, ale tím, že na ně dnes a denně koukáme, tak tam vidíme rozdíly. Ale vsadím se, že za takových, dejme tomu, 100 let už budou mít lidé pocit, že auta byly téměř jedno jako druhé.
Na tom postřehu něco je, ta 100 let stará auta mi všechna připadají na jedno brdo.
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
Sponsored content





Případy detektiva Murdocha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Případy detektiva Murdocha   Případy detektiva Murdocha Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Případy detektiva Murdocha
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sisi a příbuzní :: Historie :: Doba Alžběty-
Přejdi na: