Sisi a příbuzní
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sisi a příbuzní

Fórum o císařovně Alžbětě
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Žofie - malá sestra Sisi

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Romy
Kníže/kněžna
Kníže/kněžna
Romy


Poeet p?íspivku : 251
Zlaťáků : 4974
Registration date : 16. 05. 12

Žofie - malá sestra Sisi Empty
PříspěvekPředmět: Žofie - malá sestra Sisi   Žofie - malá sestra Sisi EmptySun Apr 13, 2014 8:40 pm

Na Barrandově budou ve čtvrtek a v pátek dopoledne dávat dvoudílný film Žofie, malá sestra Sisi. Já osobně ho ještě neviděla, ale myslím, že by to mohlo být zajímavé. Neviděl ho někdo z Vás? O Alžbětiných sourozencích se většinou moc nemluví,a přitom jejich životy byly také zajímavé. Škoda...
Návrat nahoru Goto down
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8580
Registration date : 27. 06. 08

Žofie - malá sestra Sisi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žofie - malá sestra Sisi   Žofie - malá sestra Sisi EmptyThu Jun 05, 2014 4:46 pm

Kdysi dávno viděla, stejně mám pocit, že to je udělané stylem - Žofie ještě větší rebelka než Sisi
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
kiralyne
Vévoda/vévodkyně
Vévoda/vévodkyně
kiralyne


Poeet p?íspivku : 455
Zlaťáků : 6674
Registration date : 05. 01. 09

Žofie - malá sestra Sisi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žofie - malá sestra Sisi   Žofie - malá sestra Sisi EmptySat Jun 14, 2014 4:30 pm

Já jsem viděla jen kousek, ale moc se mi to nelíbilo. Zase taková komerční pohádka.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Žofie - malá sestra Sisi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žofie - malá sestra Sisi   Žofie - malá sestra Sisi Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Žofie - malá sestra Sisi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Film o Sisi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sisi a příbuzní :: Císařovna Alžběta (1837 - 1898) :: Příbuzní - Wittelsbachové-
Přejdi na: