Sisi a příbuzní
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sisi a příbuzní

Fórum o císařovně Alžbětě
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Obrázky císařovny Elisabeth

Goto down 
+7
Vladana
Lenka
Eugenie
Max
kiralyne
Lisi
Grand Duchess Ally
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
kiralyne
Vévoda/vévodkyně
Vévoda/vévodkyně
kiralyne


Poeet p?íspivku : 455
Zlaťáků : 6674
Registration date : 05. 01. 09

Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obrázky císařovny Elisabeth   Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 EmptySun Feb 17, 2013 7:33 pm

Romy napsal:
Myslím, že by to mohla být ona, i když jistá si nejsem. Nemůže to být některá z jejích sester? Prý si byly velmi podobné.
Tahle možnost se taky na internetu prodiskutovává, ale která z nich by to měla být? Marie ani Matilda to určitě není a na Žofii to taky rozhodně nevypadá.
Návrat nahoru Goto down
Zuzana
Baron/baronka
Baron/baronka
Zuzana


Poeet p?íspivku : 49
Zlaťáků : 5286
Registration date : 26. 02. 10

Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obrázky císařovny Elisabeth   Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 EmptySun Feb 17, 2013 10:53 pm

Nadherna fotka! Podla mojho nazoru je to Alzbeta. Matilda urcite nie, snad este Marie. Priklanam sa k Alzbete na 90%.
Návrat nahoru Goto down
kiralyne
Vévoda/vévodkyně
Vévoda/vévodkyně
kiralyne


Poeet p?íspivku : 455
Zlaťáků : 6674
Registration date : 05. 01. 09

Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obrázky císařovny Elisabeth   Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 EmptyMon Feb 25, 2013 12:37 pm

Čekala jsem, že se tu strhne nějaká diskuze o tom, jestli je to ona nebo ne, z kterého to může být roku a podobně a ono nic.
Návrat nahoru Goto down
kiralyne
Vévoda/vévodkyně
Vévoda/vévodkyně
kiralyne


Poeet p?íspivku : 455
Zlaťáků : 6674
Registration date : 05. 01. 09

Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obrázky císařovny Elisabeth   Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 EmptyThu Feb 28, 2013 9:50 pm

Musím ale přiznat, že daleko víc se mi líbí ta fotka, kterou mám jako obrázek.
[img]Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 307pzc0[/img]
Návrat nahoru Goto down
kiralyne
Vévoda/vévodkyně
Vévoda/vévodkyně
kiralyne


Poeet p?íspivku : 455
Zlaťáků : 6674
Registration date : 05. 01. 09

Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obrázky císařovny Elisabeth   Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 EmptyFri Mar 01, 2013 6:40 pm

Jak by císařovna vypadala dnes?
[img]Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 2a962o3[/img]
Návrat nahoru Goto down
Romy
Kníže/kněžna
Kníže/kněžna
Romy


Poeet p?íspivku : 251
Zlaťáků : 4974
Registration date : 16. 05. 12

Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obrázky císařovny Elisabeth   Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 EmptySun Mar 03, 2013 2:59 pm

kiralyne napsal:
Jak by císařovna vypadala dnes?
[img]Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 2a962o3[/img]

Zajímavý obrázek. Akorát by asi měla delší vlasy. Těch by se nevzdala. Leda že by je vyměnila za moderní krátký sestřih. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8580
Registration date : 27. 06. 08

Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obrázky císařovny Elisabeth   Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 EmptySun Mar 03, 2013 6:42 pm

Ten moderní krátký sestřih nesnáším. Sama mám dlouhé vlasy (teda ne jako císařovna, spíše tu normální délku) a musím říct, že bych si je nikdy neostříhala. Spíš by bylo zajímavější sledovat oblečení.

Dneska se už nikdo (kromě pár nadšenců) do korzetu nezavírá, takže byl by to nějaký pohodlný kalhotový kostým?
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
kiralyne
Vévoda/vévodkyně
Vévoda/vévodkyně
kiralyne


Poeet p?íspivku : 455
Zlaťáků : 6674
Registration date : 05. 01. 09

Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obrázky císařovny Elisabeth   Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 EmptySun Mar 03, 2013 11:14 pm

Lisi napsal:
Spíš by bylo zajímavější sledovat oblečení.

Dneska se už nikdo (kromě pár nadšenců) do korzetu nezavírá, takže byl by to nějaký pohodlný kalhotový kostým?
Jo jo, tahle pokusy už tu taky byly, ale dopadly hóóódně špatně.
[img]Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 371de394a944529773o2[/img]
Návrat nahoru Goto down
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8580
Registration date : 27. 06. 08

Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obrázky císařovny Elisabeth   Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 EmptyWed Mar 06, 2013 5:34 pm

Ale to zrovna nevypadá zle, ale mám pocit, že na tom obrázku je tak trochu podobná Kate. Což je možná účesem.
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
kiralyne
Vévoda/vévodkyně
Vévoda/vévodkyně
kiralyne


Poeet p?íspivku : 455
Zlaťáků : 6674
Registration date : 05. 01. 09

Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obrázky císařovny Elisabeth   Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 EmptyWed Mar 06, 2013 6:09 pm

Lisi napsal:
Ale to zrovna nevypadá zle, ale mám pocit, že na tom obrázku je tak trochu podobná Kate. Což je možná účesem.
Mě osobně se ten obrázek teda nelíbí. Poněkud odfláknutý.
Návrat nahoru Goto down
kiralyne
Vévoda/vévodkyně
Vévoda/vévodkyně
kiralyne


Poeet p?íspivku : 455
Zlaťáků : 6674
Registration date : 05. 01. 09

Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obrázky císařovny Elisabeth   Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 EmptyTue Apr 16, 2013 9:33 pm

[img]Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 Big0011101620[/img]
Tak jak se vám líbí? A jestli to zase odbudete třemi slovy, tak s vámi asi definitivně končím.
Návrat nahoru Goto down
Romy
Kníže/kněžna
Kníže/kněžna
Romy


Poeet p?íspivku : 251
Zlaťáků : 4974
Registration date : 16. 05. 12

Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obrázky císařovny Elisabeth   Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 EmptyWed Apr 17, 2013 10:36 am

kiralyne napsal:
[img]Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 Big0011101620[/img]
Tak jak se vám líbí? A jestli to zase odbudete třemi slovy, tak s vámi asi definitivně končím.

Ha ha ha. Very Happy Tak tedy více slov než jen tři. Obraz sám o sobě je hezký, ale bohužel nevyjadřuje Alžbětinu osobnost. Je příliš zdobný a luxusní. Přesně tohle neměla ráda.
Návrat nahoru Goto down
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8580
Registration date : 27. 06. 08

Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obrázky císařovny Elisabeth   Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 EmptyThu Apr 18, 2013 10:39 am

A vypadá na něm moc hubeně. V obličeji dost strnule. - neříkám že taková nebyla, ale na jiných věcech její hubenost vypadá v normálně.
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
Romy
Kníže/kněžna
Kníže/kněžna
Romy


Poeet p?íspivku : 251
Zlaťáků : 4974
Registration date : 16. 05. 12

Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obrázky císařovny Elisabeth   Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 EmptyThu Apr 18, 2013 5:21 pm

Lisi napsal:
A vypadá na něm moc hubeně. V obličeji dost strnule. - neříkám že taková nebyla, ale na jiných věcech její hubenost vypadá v normálně.

Řekla bych, že je to tím, že ji na obrazech "vylepšovali". Myslím, že ta její hubenost musela být až nehezká, vždyť ve stáří z ní prý byla úplná tříska a vyzáblina. Jak by ne, s poruchami příjmu potravy a nějakými 50 kg.
Návrat nahoru Goto down
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8580
Registration date : 27. 06. 08

Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obrázky císařovny Elisabeth   Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 EmptyFri Apr 19, 2013 4:07 pm

Tak tady moc nevylepšili na to, že je to obraz. I když já osobně si raději prohlížím fotky, ty mi připadají zajímavější než obrazy. Na žádné z nich jsem si takové šílené hubenosti nevšimla.
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
kiralyne
Vévoda/vévodkyně
Vévoda/vévodkyně
kiralyne


Poeet p?íspivku : 455
Zlaťáků : 6674
Registration date : 05. 01. 09

Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obrázky císařovny Elisabeth   Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 EmptyFri Apr 19, 2013 5:34 pm

Tak malíř císařovnu naživo nejspíš nikdy neviděl. Je zcela jasné, že jde o kopii dvou oficiálních obrazů.
Návrat nahoru Goto down
Romy
Kníže/kněžna
Kníže/kněžna
Romy


Poeet p?íspivku : 251
Zlaťáků : 4974
Registration date : 16. 05. 12

Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obrázky císařovny Elisabeth   Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 EmptyFri Apr 19, 2013 5:53 pm

kiralyne napsal:
Tak malíř císařovnu naživo nejspíš nikdy neviděl. Je zcela jasné, že jde o kopii dvou oficiálních obrazů.

To je jasné, když se nenechávala portrétovat. Tím překopírováním vznikala spousta nepřesností. Jen je s podivem, že si ji nepřikrášlil, ale spíše naopak. Zřejmě nešlo o příliš zručného malíře.
Návrat nahoru Goto down
kiralyne
Vévoda/vévodkyně
Vévoda/vévodkyně
kiralyne


Poeet p?íspivku : 455
Zlaťáků : 6674
Registration date : 05. 01. 09

Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obrázky císařovny Elisabeth   Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 EmptyFri Apr 19, 2013 6:35 pm

Romy napsal:
To je jasné, když se nenechávala portrétovat. Tím překopírováním vznikala spousta nepřesností. Jen je s podivem, že si ji nepřikrášlil, ale spíše naopak. Zřejmě nešlo o příliš zručného malíře.
Tak to bývalo skoro vždycky.
Stačí se podívat sem: http://kiralyne.blog.cz/galerie/cisarovna-alzbeta/obrazy#
Návrat nahoru Goto down
Romy
Kníže/kněžna
Kníže/kněžna
Romy


Poeet p?íspivku : 251
Zlaťáků : 4974
Registration date : 16. 05. 12

Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obrázky císařovny Elisabeth   Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 EmptyFri Apr 19, 2013 8:49 pm

kiralyne napsal:
Romy napsal:
To je jasné, když se nenechávala portrétovat. Tím překopírováním vznikala spousta nepřesností. Jen je s podivem, že si ji nepřikrášlil, ale spíše naopak. Zřejmě nešlo o příliš zručného malíře.
Tak to bývalo skoro vždycky.
Stačí se podívat sem: http://kiralyne.blog.cz/galerie/cisarovna-alzbeta/obrazy#

Slušná sbírka! Některé jsou hodně povedené, jiné průměr, a celá řádka jich nestojí ani za řeč. Já mám jeden obrázek, kde bych ani neřekla, že to je Sisi, ale nejde mi sem dát. Neporadil by mi někdo?
Návrat nahoru Goto down
kiralyne
Vévoda/vévodkyně
Vévoda/vévodkyně
kiralyne


Poeet p?íspivku : 455
Zlaťáků : 6674
Registration date : 05. 01. 09

Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obrázky císařovny Elisabeth   Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 EmptySat Apr 20, 2013 11:28 am

Romy napsal:
Slušná sbírka! Některé jsou hodně povedené, jiné průměr, a celá řádka jich nestojí ani za řeč. Já mám jeden obrázek, kde bych ani neřekla, že to je Sisi, ale nejde mi sem dát. Neporadil by mi někdo?
Jako že sem nejde dát, nebo nevíš jak?
Návrat nahoru Goto down
Romy
Kníže/kněžna
Kníže/kněžna
Romy


Poeet p?íspivku : 251
Zlaťáků : 4974
Registration date : 16. 05. 12

Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obrázky císařovny Elisabeth   Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 EmptySun Apr 21, 2013 6:18 pm

kiralyne napsal:
Romy napsal:
Slušná sbírka! Některé jsou hodně povedené, jiné průměr, a celá řádka jich nestojí ani za řeč. Já mám jeden obrázek, kde bych ani neřekla, že to je Sisi, ale nejde mi sem dát. Neporadil by mi někdo?
Jako že sem nejde dát, nebo nevíš jak?

To kdybych věděla! Myslela bych si, že se to sem vkládá tím zeleným obrázečkem s modrou disketou, jenže kdykoliv to zkusím, tak se mi to sekne.
Návrat nahoru Goto down
kiralyne
Vévoda/vévodkyně
Vévoda/vévodkyně
kiralyne


Poeet p?íspivku : 455
Zlaťáků : 6674
Registration date : 05. 01. 09

Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obrázky císařovny Elisabeth   Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 EmptySun Apr 21, 2013 8:34 pm

Romy napsal:
To kdybych věděla! Myslela bych si, že se to sem vkládá tím zeleným obrázečkem s modrou disketou, jenže kdykoliv to zkusím, tak se mi to sekne.
A nemá ten obrázek moc velký rozměr? Když má velkou kapacitu, tak to může dělat problémy.
Návrat nahoru Goto down
Romy
Kníže/kněžna
Kníže/kněžna
Romy


Poeet p?íspivku : 251
Zlaťáků : 4974
Registration date : 16. 05. 12

Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obrázky císařovny Elisabeth   Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 EmptySun Apr 21, 2013 8:36 pm

kiralyne napsal:
Romy napsal:
To kdybych věděla! Myslela bych si, že se to sem vkládá tím zeleným obrázečkem s modrou disketou, jenže kdykoliv to zkusím, tak se mi to sekne.
A nemá ten obrázek moc velký rozměr? Když má velkou kapacitu, tak to může dělat problémy.

Když mě se ani nenačte ta složka, nebo celkově ten výběr umístění v mém počítači. Ale to je jedno, asi mám špatný počítač. Zkusím to někdy na nějakém jiném.
Návrat nahoru Goto down
kiralyne
Vévoda/vévodkyně
Vévoda/vévodkyně
kiralyne


Poeet p?íspivku : 455
Zlaťáků : 6674
Registration date : 05. 01. 09

Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obrázky císařovny Elisabeth   Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 EmptyWed Sep 04, 2013 11:43 am

A tohle už jste viděli? Co na to říkáte? Originál, nebo si někdo hrál?
[img]Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 Rbz2[/img]
Návrat nahoru Goto down
Romy
Kníže/kněžna
Kníže/kněžna
Romy


Poeet p?íspivku : 251
Zlaťáků : 4974
Registration date : 16. 05. 12

Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obrázky císařovny Elisabeth   Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 EmptyWed Sep 04, 2013 6:16 pm

kiralyne napsal:
A tohle už jste viděli? Co na to říkáte? Originál, nebo si někdo hrál?
Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 <a href=Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 Rbz2" />
Tak to tedy vážně nevím. Nejdřív jsem si řekla, že asi skutečnost, jenže potom jsem se podívala pozorněji a zdá se mi to takové divné. Navíc tohle bylo podle toho oblečení myslím v době, kdy se ještě neschovávala, a tak by ji nemuseli fotit tajně. Takže se přikláním spíše k podvrhu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obrázky císařovny Elisabeth   Obrázky císařovny Elisabeth - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Obrázky císařovny Elisabeth
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sisi a příbuzní :: Císařovna Alžběta (1837 - 1898) :: Císařovna Alžběta-
Přejdi na: