Sisi a příbuzní
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sisi a příbuzní

Fórum o císařovně Alžbětě
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Sisi a rodina v časopisech

Goto down 
+13
Vladana
Eugenie
Lenka
kiralyne
Madria
kalinka
Max
xfisik
Grand Duchess Ally
Le seefride
judy
Ducii
Lisi
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8608
Registration date : 27. 06. 08

Sisi a rodina v časopisech - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sisi a rodina v časopisech   Sisi a rodina v časopisech - Stránka 3 EmptyMon Aug 26, 2013 2:35 pm

cisarovnaalzbeta napsal:
Teď nedávno jsem viděla v časopise tušim History revue titulek, ale nevim jak přesně to znělo, bylo to něco o Sisiině vztahu k Rudolfovi, konkrétně něco takového, že mohla za jeho smrt...
To jsem vlastně taky viděla - zajímalo by mě, jaká to zase byla smýšlená blbost.
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
Romy
Kníže/kněžna
Kníže/kněžna
Romy


Poeet p?íspivku : 251
Zlaťáků : 5002
Registration date : 16. 05. 12

Sisi a rodina v časopisech - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sisi a rodina v časopisech   Sisi a rodina v časopisech - Stránka 3 EmptyMon Aug 26, 2013 8:51 pm

Lisi napsal:
cisarovnaalzbeta napsal:
Teď nedávno jsem viděla v časopise tušim History revue titulek, ale nevim jak přesně to znělo, bylo to něco o Sisiině vztahu k Rudolfovi, konkrétně něco takového, že mohla za jeho smrt...
To jsem vlastně taky viděla - zajímalo by mě, jaká to zase byla smýšlená blbost.
Já ten článek četla, mám ho někde schovaný, tak se můžu po něm podívat a říct Vám, co přesně tam bylo, ale bylo to ve stylu, že se o něj nestarala, dávala přednost sobě samé, nechala ho samotného a nepomohla mu, když to nejvíc potřeboval. Což je více méně pravda...Crying or Very sad 
Návrat nahoru Goto down
kiralyne
Vévoda/vévodkyně
Vévoda/vévodkyně
kiralyne


Poeet p?íspivku : 455
Zlaťáků : 6702
Registration date : 05. 01. 09

Sisi a rodina v časopisech - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sisi a rodina v časopisech   Sisi a rodina v časopisech - Stránka 3 EmptyTue Aug 27, 2013 8:45 pm

Romy napsal:
Já ten článek četla, mám ho někde schovaný, tak se můžu po něm podívat a říct Vám, co přesně tam bylo, ale bylo to ve stylu, že se o něj nestarala, dávala přednost sobě samé, nechala ho samotného a nepomohla mu, když to nejvíc potřeboval. Což je více méně pravda...Crying or Very sad 
Jistě a role otce se zase vynechala, že? Koneckonců, Franzi byl vzor všech rodičovských cností. No nic...
Návrat nahoru Goto down
Romy
Kníže/kněžna
Kníže/kněžna
Romy


Poeet p?íspivku : 251
Zlaťáků : 5002
Registration date : 16. 05. 12

Sisi a rodina v časopisech - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sisi a rodina v časopisech   Sisi a rodina v časopisech - Stránka 3 EmptyWed Aug 28, 2013 10:44 am

kiralyne napsal:
Romy napsal:
Já ten článek četla, mám ho někde schovaný, tak se můžu po něm podívat a říct Vám, co přesně tam bylo, ale bylo to ve stylu, že se o něj nestarala, dávala přednost sobě samé, nechala ho samotného a nepomohla mu, když to nejvíc potřeboval. Což je více méně pravda...Crying or Very sad 
Jistě a role otce se zase vynechala, že? Koneckonců, Franzi byl vzor všech rodičovských cností. No nic...
To ne, jen si nepamatuji, jestli tam psali i o něm. Rozhodně to nebyl žádný dokonalý táta, řekla bych, že asi takový, jako byl manžel. Určitě měl své děti rád, ale nedokázal to dávat najevo, zkrátka chlap. Myslím, že na Rudolfovi se podepsali oba jeho rodiče, a k tomu ještě špatná doba, jeho duševní stav, atd. atd. Ale Franzi se aspoň stal dobrým dědečkem svým vnoučatům. Někde jsem četla, jak si hrál s Valériinými dětmi a všechno jim dovolil. Jenže to se takhle těžko posuzuje, my u toho nebyli.
Návrat nahoru Goto down
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8608
Registration date : 27. 06. 08

Sisi a rodina v časopisech - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sisi a rodina v časopisech   Sisi a rodina v časopisech - Stránka 3 EmptyWed Aug 28, 2013 11:56 am

Romy napsal:
kiralyne napsal:
Romy napsal:
Já ten článek četla, mám ho někde schovaný, tak se můžu po něm podívat a říct Vám, co přesně tam bylo, ale bylo to ve stylu, že se o něj nestarala, dávala přednost sobě samé, nechala ho samotného a nepomohla mu, když to nejvíc potřeboval. Což je více méně pravda...Crying or Very sad 
Jistě a role otce se zase vynechala, že? Koneckonců, Franzi byl vzor všech rodičovských cností. No nic...
To ne, jen si nepamatuji, jestli tam psali i o něm. Rozhodně to nebyl žádný dokonalý táta, řekla bych, že asi takový, jako byl manžel. Určitě měl své děti rád, ale nedokázal to dávat najevo, zkrátka chlap. Myslím, že na Rudolfovi se podepsali oba jeho rodiče, a k tomu ještě špatná doba, jeho duševní stav, atd. atd. Ale Franzi se aspoň stal dobrým dědečkem svým vnoučatům. Někde jsem četla, jak si hrál s Valériinými dětmi a všechno jim dovolil. Jenže to se takhle těžko posuzuje, my u toho nebyli.
To by zase nemuselo být nic těžkého - vždyť i dneska se říká, že rodiče musí vychovávat, ale prarodiče můžou rozmazlovat. I když v tomto případě se možná ta první část nezvládla.

Podle popisu toho článku vidím, že to byly zase pořád dokola omílané věci - to si můžeme vymyslet třeba něco takovéhoto - být členem císařské rodiny stálo lidi rozum - a pro kolik je tato charakteristika pravdivá.
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
Romy
Kníže/kněžna
Kníže/kněžna
Romy


Poeet p?íspivku : 251
Zlaťáků : 5002
Registration date : 16. 05. 12

Sisi a rodina v časopisech - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sisi a rodina v časopisech   Sisi a rodina v časopisech - Stránka 3 EmptyThu Aug 29, 2013 1:31 pm

Lisi napsal:
Romy napsal:
kiralyne napsal:
Romy napsal:
Já ten článek četla, mám ho někde schovaný, tak se můžu po něm podívat a říct Vám, co přesně tam bylo, ale bylo to ve stylu, že se o něj nestarala, dávala přednost sobě samé, nechala ho samotného a nepomohla mu, když to nejvíc potřeboval. Což je více méně pravda...Crying or Very sad 
Jistě a role otce se zase vynechala, že? Koneckonců, Franzi byl vzor všech rodičovských cností. No nic...
To ne, jen si nepamatuji, jestli tam psali i o něm. Rozhodně to nebyl žádný dokonalý táta, řekla bych, že asi takový, jako byl manžel. Určitě měl své děti rád, ale nedokázal to dávat najevo, zkrátka chlap. Myslím, že na Rudolfovi se podepsali oba jeho rodiče, a k tomu ještě špatná doba, jeho duševní stav, atd. atd. Ale Franzi se aspoň stal dobrým dědečkem svým vnoučatům. Někde jsem četla, jak si hrál s Valériinými dětmi a všechno jim dovolil. Jenže to se takhle těžko posuzuje, my u toho nebyli.
To by zase nemuselo být nic těžkého - vždyť i dneska se říká, že rodiče musí vychovávat, ale prarodiče můžou rozmazlovat. I když v tomto případě se možná ta první část nezvládla.

Podle popisu toho článku vidím, že to byly zase pořád dokola omílané věci - to si můžeme vymyslet třeba něco takovéhoto - být členem císařské rodiny stálo lidi rozum - a pro kolik je tato charakteristika pravdivá.
Téměř nikde nepíšou nic nového!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sisi a rodina v časopisech - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sisi a rodina v časopisech   Sisi a rodina v časopisech - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sisi a rodina v časopisech
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Sisi a Diana
» Sisi a sestry
» Sisi Vienna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sisi a příbuzní :: Sisi média :: Novinky o Sisi-
Přejdi na: