Sisi a příbuzní
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sisi a příbuzní

Fórum o císařovně Alžbětě
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Dokument Alžběta, tajemství císařovny

Goto down 
+4
Erzsébeth
alzbeta55
Max
Lisi
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Romy
Kníže/kněžna
Kníže/kněžna
Romy


Poeet p?íspivku : 251
Zlaťáků : 4973
Registration date : 16. 05. 12

Dokument Alžběta, tajemství císařovny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dokument Alžběta, tajemství císařovny   Dokument Alžběta, tajemství císařovny - Stránka 2 EmptyMon Sep 03, 2012 6:49 pm

Vladana napsal:
Erzsébeth napsal:
a chtěla bych se svámi o něco podělit. Vím,že to není úplně k tématu,ale to nevadí. Dnes mi děda vyprávěl,že seděl před domem na lavičce a přišel k němu asi sedmi letý chlapeček se psem a děda se ho ptal,jak se pejsek jmenuje. A on mu odpověděl Sisi. A děda hned:,,To byla nějaká princezna,že?¨ A on:,,Ne,císařovna!!¨
Líbí se mi,že i tak malé dítě ví,kdo je Sisi a pojmenuje tak svého pejska. A taky vás rozčiluje,když někdo řekne,že Sisi je princezna? Mě teda strašně. Laughing Laughing Laughing

Tak to je roztomilé a potěší to Smile A u Alžběty preferuji císařovna, tak je to prostě dané.... vlastně jsem ještě neslyšela od nikoho mne blízkých, oslovovat ji princezna Smile Například můj kocour se jmenuje Nácíček ( podle jednoho kocourka z knhy Mikeš, od Josefa Lady. Nebojte se, s nacisty to rozhodně nijak nesouvisí. ). Jak jsem se dozvěděla z deníku Marie Valerie, padlo tam oslovení korunního prince Rudolfa - Náci. Což mne pobavilo, protože tak občas mému kocourovi zkrácené říkám Smile

Mně se zase líbilo, když v knižní sérii Sissi od Marieluise von Ingehem Rudolfa oslovolali Rudi. Nevím ovšem, jestli je to pravda, nebo jen fantazie autorky. Razz Někde jsem zase četla, že Rudi říkal císařský pár nejvyššímu hofmistrovi Rudolfu Lichtenštejnovi.
Návrat nahoru Goto down
Vladana
Hrabě/hraběnka
Hrabě/hraběnka
Vladana


Poeet p?íspivku : 142
Zlaťáků : 5453
Registration date : 14. 04. 10

Dokument Alžběta, tajemství císařovny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dokument Alžběta, tajemství císařovny   Dokument Alžběta, tajemství císařovny - Stránka 2 EmptyMon Sep 03, 2012 7:01 pm

Romy napsal:

Mně se zase líbilo, když v knižní sérii Sissi od Marieluise von Ingehem Rudolfa oslovolali Rudi. Nevím ovšem, jestli je to pravda, nebo jen fantazie autorky. Razz Někde jsem zase četla, že Rudi říkal císařský pár nejvyššímu hofmistrovi Rudolfu Lichtenštejnovi.

Rudi je pěkné king
Návrat nahoru Goto down
Erzsébeth
Baron/baronka
Baron/baronka
Erzsébeth


Poeet p?íspivku : 92
Age : 28
Location : Prostějov
Zlaťáků : 4878
Registration date : 29. 07. 11

Dokument Alžběta, tajemství císařovny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dokument Alžběta, tajemství císařovny   Dokument Alžběta, tajemství císařovny - Stránka 2 EmptyTue Sep 04, 2012 6:24 pm

Vladana napsal:
Erzsébeth napsal:
a chtěla bych se svámi o něco podělit. Vím,že to není úplně k tématu,ale to nevadí. Dnes mi děda vyprávěl,že seděl před domem na lavičce a přišel k němu asi sedmi letý chlapeček se psem a děda se ho ptal,jak se pejsek jmenuje. A on mu odpověděl Sisi. A děda hned:,,To byla nějaká princezna,že?¨ A on:,,Ne,císařovna!!¨
Líbí se mi,že i tak malé dítě ví,kdo je Sisi a pojmenuje tak svého pejska. A taky vás rozčiluje,když někdo řekne,že Sisi je princezna? Mě teda strašně. Laughing Laughing Laughing

Tak to je roztomilé a potěší to Smile A u Alžběty preferuji císařovna, tak je to prostě dané.... vlastně jsem ještě neslyšela od nikoho mne blízkých, oslovovat ji princezna Smile Například můj kocour se jmenuje Nácíček ( podle jednoho kocourka z knhy Mikeš, od Josefa Lady. Nebojte se, s nacisty to rozhodně nijak nesouvisí. ). Jak jsem se dozvěděla z deníku Marie Valerie, padlo tam oslovení korunního prince Rudolfa - Náci. Což mne pobavilo, protože tak občas mému kocourovi zkrácené říkám Smile
O tom kocourkovi,to je hezky flower a pozdravuj ho ode mě,já miluju kočky a taky jednu mám Smile
A ohledně Sisi,princezna jí říká i moje maminka,děda,babička a sestřenice Evil or Very Mad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8579
Registration date : 27. 06. 08

Dokument Alžběta, tajemství císařovny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dokument Alžběta, tajemství císařovny   Dokument Alžběta, tajemství císařovny - Stránka 2 EmptyThu Sep 06, 2012 12:05 pm

Děvčata, nezapomeňte, že ona existuje nádherná blonďatá Princezna Sissi?https://sisi.forumczech.com/t63-princezna-sissi
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
Vladana
Hrabě/hraběnka
Hrabě/hraběnka
Vladana


Poeet p?íspivku : 142
Zlaťáků : 5453
Registration date : 14. 04. 10

Dokument Alžběta, tajemství císařovny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dokument Alžběta, tajemství císařovny   Dokument Alžběta, tajemství císařovny - Stránka 2 EmptyThu Sep 06, 2012 1:46 pm

Erzsébeth napsal:

O tom kocourkovi,to je hezky flower a pozdravuj ho ode mě,já miluju kočky a taky jednu mám Smile
A ohledně Sisi,princezna jí říká i moje maminka,děda,babička a sestřenice Evil or Very Mad Very Happy

Děkuji Smile Určitě ho od tebe budu pozdravovat, také miluji kočky. A jak se jmenuje ta tvá? cat

Lisi napsal:
Děvčata, nezapomeňte, že ona existuje nádherná blonďatá Princezna Sissi?https://sisi.forumczech.com/t63-princezna-sissi

Aha, tak teď už jsem si vlastně vzpomněla. Very Happy To Sissi mě teda rozčiluje, a kdekoliv. A princezna též... ale podle mě se ten kreslený seriál stejně nejspíše velice hodně liší od skutečnosti, takže neřeším.... Smile
Návrat nahoru Goto down
Romy
Kníže/kněžna
Kníže/kněžna
Romy


Poeet p?íspivku : 251
Zlaťáků : 4973
Registration date : 16. 05. 12

Dokument Alžběta, tajemství císařovny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dokument Alžběta, tajemství císařovny   Dokument Alžběta, tajemství císařovny - Stránka 2 EmptyThu Sep 06, 2012 8:45 pm


Lisi napsal:
Děvčata, nezapomeňte, že ona existuje nádherná blonďatá Princezna Sissi?https://sisi.forumczech.com/t63-princezna-sissi

Aha, tak teď už jsem si vlastně vzpomněla. Very Happy To Sissi mě teda rozčiluje, a kdekoliv. A princezna též... ale podle mě se ten kreslený seriál stejně nejspíše velice hodně liší od skutečnosti, takže neřeším.... Smile
[/quote]

Já to ani neberu jako něco o Sisi. Vždyť je to pohádka pro malé děti a s jejím životem to má pramálo společného. Myslím, že hlavní hrdinka není Sisi ani moc podobná! Smile
Návrat nahoru Goto down
Erzsébeth
Baron/baronka
Baron/baronka
Erzsébeth


Poeet p?íspivku : 92
Age : 28
Location : Prostějov
Zlaťáků : 4878
Registration date : 29. 07. 11

Dokument Alžběta, tajemství císařovny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dokument Alžběta, tajemství císařovny   Dokument Alžběta, tajemství císařovny - Stránka 2 EmptyFri Sep 07, 2012 3:07 pm

Romy napsal:

Lisi napsal:
Děvčata, nezapomeňte, že ona existuje nádherná blonďatá Princezna Sissi?https://sisi.forumczech.com/t63-princezna-sissi

Aha, tak teď už jsem si vlastně vzpomněla. Very Happy To Sissi mě teda rozčiluje, a kdekoliv. A princezna též... ale podle mě se ten kreslený seriál stejně nejspíše velice hodně liší od skutečnosti, takže neřeším.... Smile

Já to ani neberu jako něco o Sisi. Vždyť je to pohádka pro malé děti a s jejím životem to má pramálo společného. Myslím, že hlavní hrdinka není Sisi ani moc podobná! Smile [/quote]
Jj,přesně děvčata,je to svatokrádež!! Very Happy Ale jako malá jsem to žrala,no Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8579
Registration date : 27. 06. 08

Dokument Alžběta, tajemství císařovny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dokument Alžběta, tajemství císařovny   Dokument Alžběta, tajemství císařovny - Stránka 2 EmptyThu Apr 18, 2013 10:40 am

Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
cisarovnaalzbeta
Baron/baronka
Baron/baronka
cisarovnaalzbeta


Poeet p?íspivku : 57
Age : 24
Zlaťáků : 4345
Registration date : 13. 10. 12

Dokument Alžběta, tajemství císařovny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dokument Alžběta, tajemství císařovny   Dokument Alžběta, tajemství císařovny - Stránka 2 EmptyFri Aug 23, 2013 12:37 pm

Už jsem ten dokument zhlédla taky, konečně. Moc děkuju tomu kdo to na uložto dal Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://cisarovnaalzbeta.blog.cz
Sponsored content





Dokument Alžběta, tajemství císařovny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dokument Alžběta, tajemství císařovny   Dokument Alžběta, tajemství císařovny - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dokument Alžběta, tajemství císařovny
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sisi a příbuzní :: Sisi média :: Novinky o Sisi-
Přejdi na: