Sisi a příbuzní
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sisi a příbuzní

Fórum o císařovně Alžbětě
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Návrhy na vylepšení fóra

Goto down 
+5
Max
Madria
Grand Duchess Ally
judy
Lisi
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8626
Registration date : 27. 06. 08

Návrhy na vylepšení fóra Empty
PříspěvekPředmět: Návrhy na vylepšení fóra   Návrhy na vylepšení fóra EmptyMon Aug 25, 2008 11:06 pm

Sem pište, co vám tu chybí, co byste tu rádi měli, co byste změnili,...
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
judy
Baron/baronka
Baron/baronka
judy


Poeet p?íspivku : 78
Age : 30
Zlaťáků : 5614
Registration date : 10. 01. 09

Návrhy na vylepšení fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na vylepšení fóra   Návrhy na vylepšení fóra EmptyMon Feb 16, 2009 3:25 pm

Ráda bych do svých příspěvků vkládala fotografie, jenže jde to jen přes odkaz, tím myslím, že se nezoobrazí zároveň s příspěvkem. Přemýšlím, jestli to není v mojí Mozille nebo ve foru...
Návrat nahoru Goto down
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8626
Registration date : 27. 06. 08

Návrhy na vylepšení fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na vylepšení fóra   Návrhy na vylepšení fóra EmptyMon Feb 16, 2009 9:10 pm

Návrhy na vylepšení fóra 17698014_4
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8626
Registration date : 27. 06. 08

Návrhy na vylepšení fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na vylepšení fóra   Návrhy na vylepšení fóra EmptyMon Feb 16, 2009 9:11 pm

jak je vidět, tak to zřejmě bude mozillou, já v exploreru fotografie u příspěvků vidím a i je tam vkládám, přes odkaz url
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
judy
Baron/baronka
Baron/baronka
judy


Poeet p?íspivku : 78
Age : 30
Zlaťáků : 5614
Registration date : 10. 01. 09

Návrhy na vylepšení fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na vylepšení fóra   Návrhy na vylepšení fóra EmptyTue Feb 17, 2009 10:39 am

Super Very Happy Díky moc.
Návrat nahoru Goto down
Grand Duchess Ally
Kníže/kněžna
Kníže/kněžna
Grand Duchess Ally


Poeet p?íspivku : 272
Age : 37
Zlaťáků : 6080
Registration date : 12. 02. 09

Návrhy na vylepšení fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na vylepšení fóra   Návrhy na vylepšení fóra EmptyTue Feb 17, 2009 11:33 am

Když už jsme u těch fotek, chtěla jsem se zeptat, jestli bych mohla třeba někde v Moderních dějinách vytvořit fotografická témata o královských rodech z počátku století - mám totiž sousty překrásných fotografií nejenom Romanovců, ale také královských rodin Rumunska, švédska, španělska.... Tedy pouze v případě, že by to někoho zajímalo....
Návrat nahoru Goto down
http://www.otma.blog.cz
judy
Baron/baronka
Baron/baronka
judy


Poeet p?íspivku : 78
Age : 30
Zlaťáků : 5614
Registration date : 10. 01. 09

Návrhy na vylepšení fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na vylepšení fóra   Návrhy na vylepšení fóra EmptyTue Feb 17, 2009 4:06 pm

Samozřejmě že ano. Very Happy Jen do toho.
Návrat nahoru Goto down
Madria
Hrabě/hraběnka
Hrabě/hraběnka
Madria


Poeet p?íspivku : 166
Zlaťáků : 6067
Registration date : 25. 08. 08

Návrhy na vylepšení fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na vylepšení fóra   Návrhy na vylepšení fóra EmptyThu Jun 25, 2009 8:11 pm

Co je to za ten obraz Sisi (v hlavičce)? Kam zmizel Schoenbrunn?
Návrat nahoru Goto down
Grand Duchess Ally
Kníže/kněžna
Kníže/kněžna
Grand Duchess Ally


Poeet p?íspivku : 272
Age : 37
Zlaťáků : 6080
Registration date : 12. 02. 09

Návrhy na vylepšení fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na vylepšení fóra   Návrhy na vylepšení fóra EmptyTue Sep 08, 2009 1:52 pm

Chtěla bych se zeptat, proč není možné mít "podpisy" pod příspěvky....?

EDIT: tak nic, už jsem to vyřešila Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.otma.blog.cz
Grand Duchess Ally
Kníže/kněžna
Kníže/kněžna
Grand Duchess Ally


Poeet p?íspivku : 272
Age : 37
Zlaťáků : 6080
Registration date : 12. 02. 09

Návrhy na vylepšení fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na vylepšení fóra   Návrhy na vylepšení fóra EmptyTue Sep 08, 2009 4:18 pm

Zajímalo by mě ale, jaký je rozdíl mezi "počtem příspěvků" a "počtem zlaťáků ".
Návrat nahoru Goto down
http://www.otma.blog.cz
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8626
Registration date : 27. 06. 08

Návrhy na vylepšení fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na vylepšení fóra   Návrhy na vylepšení fóra EmptyTue Sep 08, 2009 5:30 pm

Je to vysvětlené v První rok se sisi.forumczech.com - za příspěvek je určitý počet zlaťáků.
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
Grand Duchess Ally
Kníže/kněžna
Kníže/kněžna
Grand Duchess Ally


Poeet p?íspivku : 272
Age : 37
Zlaťáků : 6080
Registration date : 12. 02. 09

Návrhy na vylepšení fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na vylepšení fóra   Návrhy na vylepšení fóra EmptyWed Sep 09, 2009 5:43 pm

Díky za odkaz. nějak jsem to předtím musela přehlídnout Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.otma.blog.cz
Max
Kníže/kněžna
Kníže/kněžna
Max


Poeet p?íspivku : 265
Zlaťáků : 6290
Registration date : 03. 02. 09

Návrhy na vylepšení fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na vylepšení fóra   Návrhy na vylepšení fóra EmptyMon Mar 29, 2010 2:58 pm

Nemohla by se tu založit kategorie o dvorních dámách císařovny? Se Sisi mají přece velkou a významnou spojitost.
Chtěl jsem někde založit první téma o dvorní dámě, ale jaksi se to nikam nehodí.
Návrat nahoru Goto down
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8626
Registration date : 27. 06. 08

Návrhy na vylepšení fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na vylepšení fóra   Návrhy na vylepšení fóra EmptyMon Mar 29, 2010 5:53 pm

Já bych to dala normálně do tématu Alžběta - přece má jen v podtitulu a vše o ní, jinak bych navrhovala kdyžtak založit nějakou sekci šlechtičny (či něco takového) a do toho to zařadit.
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
Sisi-Alex
Měšťan/měšťanka
Měšťan/měšťanka
Sisi-Alex


Poeet p?íspivku : 21
Age : 33
Zlaťáků : 5117
Registration date : 28. 06. 10

Návrhy na vylepšení fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na vylepšení fóra   Návrhy na vylepšení fóra EmptyWed Jun 30, 2010 6:08 pm

judy napsal:
Ráda bych do svých příspěvků vkládala fotografie, jenže jde to jen přes odkaz, tím myslím, že se nezoobrazí zároveň s příspěvkem. Přemýšlím, jestli to není v mojí Mozille nebo ve foru...

Jestli můžu doporučit, tak nejlepší vkládání obrázků bez klasického zkopírování a vložení do img, je turboimage.com. My ho na foru máme nainstalovaný, přes forum se dá nahrát 5 fotek a zvlášť na stránkách i 10 fotek. Je dost rychlý a má kapacitu do 10Mb u jednoho obrázku.

kód:
http://www.turboimagehost.com/

Když se nainstaluje na forum, jede hodně dobře a nezpomaluje jako obrovské fotky, které se jen nahodí do img.
Návrat nahoru Goto down
http://stmivani.kucix.cz
Max
Kníže/kněžna
Kníže/kněžna
Max


Poeet p?íspivku : 265
Zlaťáků : 6290
Registration date : 03. 02. 09

Návrhy na vylepšení fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na vylepšení fóra   Návrhy na vylepšení fóra EmptyThu Jan 06, 2011 2:54 pm

Haute Couture
Co je to? Sice mě to zřejmě nebude zde zajímat, ale ať vím alespoň, o co jde!
Návrat nahoru Goto down
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8626
Registration date : 27. 06. 08

Návrhy na vylepšení fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na vylepšení fóra   Návrhy na vylepšení fóra EmptyThu Jan 06, 2011 4:32 pm

Móda šitá na míru vyšší společnosti, ale více by se rozepsal asi Hans.
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
Hans
Kníže/kněžna
Kníže/kněžna
Hans


Poeet p?íspivku : 231
Zlaťáků : 5566
Registration date : 14. 04. 10

Návrhy na vylepšení fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na vylepšení fóra   Návrhy na vylepšení fóra EmptyThu Jan 06, 2011 4:39 pm

Max napsal:
Haute Couture
Co je to? Sice mě to zřejmě nebude zde zajímat, ale ať vím alespoň, o co jde!

OK - popis toho co to je a jak to vzniklo jsem přidal do záložky 1850 - tam se to hodí
Návrat nahoru Goto down
Max
Kníže/kněžna
Kníže/kněžna
Max


Poeet p?íspivku : 265
Zlaťáků : 6290
Registration date : 03. 02. 09

Návrhy na vylepšení fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na vylepšení fóra   Návrhy na vylepšení fóra EmptyMon Aug 27, 2012 3:06 pm

Mám návrh na změnu fóra, ale nevím, zda-li se ujme...

Fórum bych více rozšířil, připadá mi, že je tu málo atraktivních témat, v některých kategoriích není více než rok žádný příspěvek (tyto kategorie bych zrušil a nahradil je spíše tématy z obecné historie). Více bych se zaměřil i na jiné osobnosti, než jen na Sisi (přece jen se nedá pořád diskutovat jen o ní). Zkrátka bych celé fórum dost předělal a zmodernizoval. Wink
Návrat nahoru Goto down
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8626
Registration date : 27. 06. 08

Návrhy na vylepšení fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na vylepšení fóra   Návrhy na vylepšení fóra EmptyTue Aug 28, 2012 5:39 pm

Max napsal:
Mám návrh na změnu fóra, ale nevím, zda-li se ujme...

Fórum bych více rozšířil, připadá mi, že je tu málo atraktivních témat, v některých kategoriích není více než rok žádný příspěvek (tyto kategorie bych zrušil a nahradil je spíše tématy z obecné historie). Více bych se zaměřil i na jiné osobnosti, než jen na Sisi (přece jen se nedá pořád diskutovat jen o ní). Zkrátka bych celé fórum dost předělal a zmodernizoval. Wink


O Sisi se samozřejmě nedá diskutovat do nekonečna, to máš pravdu. Navíc není nijak podrobně rozčleněná - jedna sekce spadá na ni, druhá nejbližší rodinu a další na celé rody - tam se dá strčit kdokoliv z ostatních osobností.

Pokud jde o lidi úplně mimo, pro ně je vyhrazený prostor v sekci historie, která se člení na dobu Alžběty, středověk, novověk a moderní dějiny. Tedy se dá použít cokoliv - lidi i události, které se vážou k čemukoliv. Takže tam je třeba Lucrezia Borgia či Tudorovci, což araktivní témata jsou.

Jinak je tu i místopisné okénko a část, do které patří různé filmy, divadla, knihy.

Možná bych měla přepsat popisky a zdůraznit do nich, že se daná věc netýká jenom Sisi. Jinak nevidím důvod pro nějakou přestavbu.

Fóru se během roku nijak moc nevěnuji, spíše mi slouží i jako úložiště zajímavých odkazů, co najdu. A hlavně taky jako menší odpočinutí od čtení a zpracovávání nejrůznějších čísel.


Pokud bys měl konkrétní návrh čehokoliv, tak mi ho napiš a popřemýšlím o něj.


Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
kiralyne
Vévoda/vévodkyně
Vévoda/vévodkyně
kiralyne


Poeet p?íspivku : 455
Zlaťáků : 6720
Registration date : 05. 01. 09

Návrhy na vylepšení fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na vylepšení fóra   Návrhy na vylepšení fóra EmptySun May 12, 2013 12:15 pm

Co takhle nové téma? Smrt a pohřbívání v dějinách. Takové morbidní, ale velmi zajímavé.
Návrat nahoru Goto down
Romy
Kníže/kněžna
Kníže/kněžna
Romy


Poeet p?íspivku : 251
Zlaťáků : 5020
Registration date : 16. 05. 12

Návrhy na vylepšení fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na vylepšení fóra   Návrhy na vylepšení fóra EmptySun May 12, 2013 8:21 pm

kiralyne napsal:
Co takhle nové téma? Smrt a pohřbívání v dějinách. Takové morbidní, ale velmi zajímavé.

Neřekla bych, že je to nějak moc morbidní. Celý dnešní svět je morbidní a surový, na smrti nic není, každý jednou umře, tak proč si nenapsat něco o jejích dějinách?
Návrat nahoru Goto down
kiralyne
Vévoda/vévodkyně
Vévoda/vévodkyně
kiralyne


Poeet p?íspivku : 455
Zlaťáků : 6720
Registration date : 05. 01. 09

Návrhy na vylepšení fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na vylepšení fóra   Návrhy na vylepšení fóra EmptyMon May 13, 2013 3:46 pm

Romy napsal:
Neřekla bych, že je to nějak moc morbidní. Celý dnešní svět je morbidní a surový, na smrti nic není, každý jednou umře, tak proč si nenapsat něco o jejích dějinách?
Ale kam to téma zařadit a hlavně kde začít. Je to neuvěřitelně široké téma. Teď záleží na vás, co by vás konkrétně zajímalo.
Návrat nahoru Goto down
Romy
Kníže/kněžna
Kníže/kněžna
Romy


Poeet p?íspivku : 251
Zlaťáků : 5020
Registration date : 16. 05. 12

Návrhy na vylepšení fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na vylepšení fóra   Návrhy na vylepšení fóra EmptyMon May 13, 2013 5:39 pm

kiralyne napsal:
Romy napsal:
Neřekla bych, že je to nějak moc morbidní. Celý dnešní svět je morbidní a surový, na smrti nic není, každý jednou umře, tak proč si nenapsat něco o jejích dějinách?
Ale kam to téma zařadit a hlavně kde začít. Je to neuvěřitelně široké téma. Teď záleží na vás, co by vás konkrétně zajímalo.

Nevím, jak ostatní, ale mě vždy fascinoval ten habsburský zvyk rozdělovat mrtvá těla na tři části: vnitřnosti, srdce a zbytek. A ten ceremoniál s boucháním na vrata krypty.
Návrat nahoru Goto down
kiralyne
Vévoda/vévodkyně
Vévoda/vévodkyně
kiralyne


Poeet p?íspivku : 455
Zlaťáků : 6720
Registration date : 05. 01. 09

Návrhy na vylepšení fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na vylepšení fóra   Návrhy na vylepšení fóra EmptyMon May 13, 2013 6:02 pm

Romy napsal:
Nevím, jak ostatní, ale mě vždy fascinoval ten habsburský zvyk rozdělovat mrtvá těla na tři části: vnitřnosti, srdce a zbytek. A ten ceremoniál s boucháním na vrata krypty.

Tak zrovna na to klepání na vrata jsem psala seminárku do předmětu K smrti se rodíme...Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Návrhy na vylepšení fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na vylepšení fóra   Návrhy na vylepšení fóra Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Návrhy na vylepšení fóra
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sisi a příbuzní :: Informace :: Fórum-
Přejdi na: