Sisi a příbuzní
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sisi a příbuzní

Fórum o císařovně Alžbětě
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa

Goto down 
+5
Max
kiralyne
Lisi
Ducii
judy
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Ducii
Hrabě/hraběnka
Hrabě/hraběnka
Ducii


Poeet p?íspivku : 163
Age : 33
Zlaťáků : 5754
Registration date : 14. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 EmptySun Jan 25, 2009 8:41 pm

judy napsal:
Každý má na to asi jiný názor... Diana byla sice moderní do poněkud zastaralé rodiny, ale tomu bude asi už stále, protože doba se mění a královská rodina se měnit také musí. William bude stejný, protože vyrůstal a žije v každodenním světě narozdíl od Charlese nebo Alžběty II. Vždyť každá královská rodina už je taková. Žádná ze současných manželek korunních princů je stená jako byla Di. Ale možná si to špatně vykládám, co bylo myšleno pod větou: " Di se jako princezna neuměla moc chovat". I tak si myslím, že díky ní se král. rodina trochu víc přiblížila veřejnosti, narozdíl od těch dob, kdy jste rodinu mohli vidět jen na balkoně Buckinghamského paláce.
Ale asi to myslíš tak, že král. rodiny pomalu začínají upadat od toho, čím byly dříve. Tím symbolem. Ale asi bych nedávala to za vinu Dianě, skandály jejich členů byly známy už mnohem dříve, než když se lady Spencerová objevila. O Lucemburské rodině toho moc nevím, ale něco si přečtu, protože to zní moc zajímavě, co jste napsala.

Problém Diany je právě v tom, že přiblížila královskou rodinu tisku. Ovládla ho a nakonec přes něj začala řešit své problémy s Charlesem (on také přispíval, těžko říct kdo si začal). Na veřejnost pronikla některá intimní fakta..např onen známý rozhovor mezi Charlesem a Camillou kde Charles říká že by chtěl být jejím tamponem....něco podobného proběhlo i u Di..........tím se zbořila veškerá tabu a proto je královská rodina tam kde je......nechtějí Charlese jako krále, ale raději Charlese než Wiliama.....samozřejmě Di nebyla jediná, svou vinu nese i Charles nebo taková Margret Tatcherová.....každopádně přilila olej do ohně.....

K tomu že se neuměla chovat jako princezna...vřele doporučuji přečíst Charlesův životopis : Charles - Příběh o němž se mlčí, kde popisují i Dianino chování.. myslím, že kniha je velmi objektivní.....

Di mi trochu připomíná Sissi, obě to měly težké a ani jedna to nezvládla.......Navíc Diana si za to mohla sama, to ona dělala vše proto aby získala Charlese kdyžto u Sissi to bylo vlatně naopak.....
Návrat nahoru Goto down
http://monarchie.blog.cz
judy
Baron/baronka
Baron/baronka
judy


Poeet p?íspivku : 78
Age : 30
Zlaťáků : 5617
Registration date : 10. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 EmptySun Jan 25, 2009 8:45 pm

Ano, nad Mary a Marií se vždycky pousměji, hold mají oba bratři stejný vkus. Very Happy Udělalo mi radost, když jsem se před nedávnem dozvěděla, že Marie čeká miminko. Zajímalo by mě, co to bude jestli kluk nebo holka, Joachim by asi už chtěl konečně holčičku. Nikolai s Felixem žijí u maminky Alexandry, že? Vzhledem k tomu, že když se Alexandra Manley s Joachimem rozvedli, myslím že to bylo někde v roce 2001 nebo 2002, jsme byla malá, do dnes nevím, proč se tomu tak stalo, protože Alexandra byla u Dánů velmi oblíbená a podle tehdejších anket si mnoho lidí přálo, aby to byl právě Joachim, který měl nastoupit na trůn po boku Alexandry...
Návrat nahoru Goto down
Ducii
Hrabě/hraběnka
Hrabě/hraběnka
Ducii


Poeet p?íspivku : 163
Age : 33
Zlaťáků : 5754
Registration date : 14. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 EmptySun Jan 25, 2009 8:49 pm

Proč se rozvedli opravdu nevím, v té době jsem se o to nezajímala....Smile Ale zkusím to někde zjistit, je to dobrý námět na nový článek.....každopádně bych řekla že jim to prostě neklapalo...to se stává, nemyslím, že by v tom byl nějaký hlubší důvod.......ale zjistím to:D
Návrat nahoru Goto down
http://monarchie.blog.cz
Ducii
Hrabě/hraběnka
Hrabě/hraběnka
Ducii


Poeet p?íspivku : 163
Age : 33
Zlaťáků : 5754
Registration date : 14. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 EmptySun Jan 25, 2009 8:51 pm

K tomu miminku, zatím se na veřejnost nedostalo, co to bude a poslední zpráva na oficiálních stránkách Dánské královské rodiny je o tom, že čekají miminko.......
Návrat nahoru Goto down
http://monarchie.blog.cz
judy
Baron/baronka
Baron/baronka
judy


Poeet p?íspivku : 78
Age : 30
Zlaťáků : 5617
Registration date : 10. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 EmptySun Jan 25, 2009 9:06 pm

Když nad tím tak přemýšlím, kolik z těch novodobých manželství v královských rodinách vydrželo? Zajímalo by mě, jestli vydrží všechna manželství současných korunních princů... No doufám, že ano. Třeba u páru Maxima & Willem Alexander si jsem na 100% jistá, že vydrží. Nějak v létě jsem v německém Neue Postu četla, že se spekuluje o tom, že Maxima je znovu těhotná. Co je na tom pravdy? Fotografie vypadaly ale věrohodně. To samé jsem zaregistrovala i v případě Mette Marit, že by mohla čekat miminko. Uvidíme...
Návrat nahoru Goto down
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8629
Registration date : 27. 06. 08

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 EmptySun Jan 25, 2009 9:08 pm

Ducii, máš moc hezký blog,
vidím, že se hodně zajímáš o současné monarchy. Nevíš náhodou, jestli jsou někde potomci Viléma II. s nějakým titulem (to mě vždycky zajímalo, co se s nimi po jeho abdikaci a odchodu do Holandska dělo)
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
Ducii
Hrabě/hraběnka
Hrabě/hraběnka
Ducii


Poeet p?íspivku : 163
Age : 33
Zlaťáků : 5754
Registration date : 14. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 EmptySun Jan 25, 2009 9:21 pm

Určitě nějací potomci budou, ale neznám přesně genealogii všech německých princů apod takže těžko říct kdo je a kdo není příbuzný.....
Návrat nahoru Goto down
http://monarchie.blog.cz
Ducii
Hrabě/hraběnka
Hrabě/hraběnka
Ducii


Poeet p?íspivku : 163
Age : 33
Zlaťáků : 5754
Registration date : 14. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 EmptySun Jan 25, 2009 9:30 pm

Návrat nahoru Goto down
http://monarchie.blog.cz
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8629
Registration date : 27. 06. 08

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 EmptyMon Jan 26, 2009 4:22 pm

díky
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
Ducii
Hrabě/hraběnka
Hrabě/hraběnka
Ducii


Poeet p?íspivku : 163
Age : 33
Zlaťáků : 5754
Registration date : 14. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 EmptyMon Jan 26, 2009 6:36 pm

není začSmile Je to jen tip, ale všichni mají titul von Preusen nebo jeho císařská výsost, takže by to příbuzní být měli.....bohužel u všech není fotka, ale pokud najedete na http://www.nettyroyal.nl/ tam jsou fotky myslím u všech zmíněných.......
Návrat nahoru Goto down
http://monarchie.blog.cz
Ducii
Hrabě/hraběnka
Hrabě/hraběnka
Ducii


Poeet p?íspivku : 163
Age : 33
Zlaťáků : 5754
Registration date : 14. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 EmptyMon Jan 26, 2009 6:48 pm

Co se rozvodu Joachima a Alexandry týče, rozhodli se uchovat důvody v tajnosti, takže nikdo neví....JInak synové opravdu žijí s Alexandrou, ale často se vidí i s otcem......
Návrat nahoru Goto down
http://monarchie.blog.cz
judy
Baron/baronka
Baron/baronka
judy


Poeet p?íspivku : 78
Age : 30
Zlaťáků : 5617
Registration date : 10. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 EmptyMon Jan 26, 2009 10:02 pm

Aha, tak to moc děkuji za informace. Nikolai s Felixem si Marii asi dost oblíbili, svědčí o tom nejnovější, ale i ty starší fotografie. cyclops
Návrat nahoru Goto down
judy
Baron/baronka
Baron/baronka
judy


Poeet p?íspivku : 78
Age : 30
Zlaťáků : 5617
Registration date : 10. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 EmptyMon Jan 26, 2009 10:04 pm

Ducii napsal:
není začSmile Je to jen tip, ale všichni mají titul von Preusen nebo jeho císařská výsost, takže by to příbuzní být měli.....bohužel u všech není fotka, ale pokud najedete na http://www.nettyroyal.nl/ tam jsou fotky myslím u všech zmíněných.......

Tak parádní stránky jsem už dlouho neviděla. To si někdo musí dát vážně velkou práci, ale výsledek stojí za to.
Návrat nahoru Goto down
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8629
Registration date : 27. 06. 08

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 EmptyTue Jan 27, 2009 8:56 pm

Když jsem pátrala po tom, co je ta Sofie z Hohenbergu zač, tak jsem narazila na tyto stránky http://www.geneall.net/site/home.php
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
kiralyne
Vévoda/vévodkyně
Vévoda/vévodkyně
kiralyne


Poeet p?íspivku : 455
Zlaťáků : 6723
Registration date : 05. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 EmptyWed Jan 28, 2009 11:14 am

A ke které ses nakonec dopátrala? Ke kněžně nebo k princezně von Hohenberg?
Návrat nahoru Goto down
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8629
Registration date : 27. 06. 08

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 EmptyWed Jan 28, 2009 4:26 pm

tady k této (zajímala mě v souvislosti s Konopištěm)
Sofie, kněžna z Hohenbergu (* 10. 5. 1960)

manžel: Jean-Louis de Potesta (* 8. 2. 1951)

děti:

Charles-Louis de Potesta (* 25. 10.1985)

Eleonore de Potesta (* 24. 4. 1984)

Elizabeth de Potesta (* 29. 4. 1988)

rodiče:

František z Hohenbergu (* 13.09.1927 + 16.08.1977)

Isabel, princezna z Lucemburku (* 12.12.1922)

prarodiče ze strany otce:

Maxmilián z Hohenbergu (* 29.09.1902+ 08.01.1962)

Elisabetha Bona (* 10.08.1904)

praprarodiče ze strany otce:

František Ferdinand d'Este (* 18.12.1863 + 28.06.1914)

Žofie Chotková, pozdější vévodkyně z Hohenbergu (* 01.03.1868 + 28.06.1914)
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
judy
Baron/baronka
Baron/baronka
judy


Poeet p?íspivku : 78
Age : 30
Zlaťáků : 5617
Registration date : 10. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 EmptyWed Feb 11, 2009 5:16 pm

Jestli trochu sledujete ang. král. rodinu, je docela aktuální téma ohledně Kate Middletonové, přítelkyně prince Williama. Takže diskutujte, co si třeba o budoucí "manželce krále" myslíte, jestli by to byla vhodná kandidátka na tento post nebo ne atd.
Můj názor je takový, že úplné podrobnosti jejich vztahu až tak neznám, protože anglický bulvár nečtu, ale co tak všeobecně vím, myslím, že by Kate (pardon, nechává si říkat Catherine Very Happy ) byla dobrou manželkou pro krále. Ano, je sice už hodně moderní narozdíl od jiných, ale minulost žádnou nemá, vzdělání absolovovala na elitní St. Adrews a pochází z rodiny s dobrým jménem. Přesně nevím, co její rodiče zastávají za povolání, titul tedy nemá, ale mám takový pocit, že to jsou ti typičtí angličtí zbohatlíci, takže nějací podnikatelé s něčím, co se dobře prodává. Kate se již několikrát účastnila oficiálních akcí po boku Willliama, ale i celé královské rodiny a na veřejnosti si vede na výbornou. Sem tam se nějaké to faux pas stane, ale to i samotné královně. Ke vztahu dávám další plus, že jsou spolu s Willsem přes šest let.
Návrat nahoru Goto down
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8629
Registration date : 27. 06. 08

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 EmptyWed Feb 11, 2009 9:25 pm

Takhle mi je sympatická, ale jaksi si nedovedu představit, že by byla korunovanou královnou, zvlášť, když se, myslím, s Camillo počítá jako s manželkou.
Čili poslední manželkou královnou byla královna matka?
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
judy
Baron/baronka
Baron/baronka
judy


Poeet p?íspivku : 78
Age : 30
Zlaťáků : 5617
Registration date : 10. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 EmptyThu Feb 12, 2009 10:35 am

Ano, královna matka. Poslední z veřejnosti, která přišla do královské rodiny a ponechala ji v takovém tom stavu bez dotěrných novinářů, ale to asi záleželo na době. Vzpomeňme si, jak přijela do ulic Londýna vybombardovaných osou, v honosném kostýmku s perlami na krku. Very Happy To ona po většinou řídila kroky svého manžela Jiřího, já myslím, že to byla skvělá žena, která udělala mnoho pro Británii. I když pochybuji o tom, že by byla Kate stejná. Ale třeba bude lepší v něčem jiném. Například podle nedávných výzkumů na ostrovech, si snad přes polovinu Britů, přeje Kate jako budoucí Williamovu manželku.
Návrat nahoru Goto down
Ducii
Hrabě/hraběnka
Hrabě/hraběnka
Ducii


Poeet p?íspivku : 163
Age : 33
Zlaťáků : 5754
Registration date : 14. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 EmptyThu Feb 12, 2009 5:02 pm

Ale oficiálně se ještě William a Kate nezasnoubili nebo už ano?? Diskutuje se o tom dlouho, mělo k tomu dojít už před Vánoci, ale mám pocit, že ještě nejsou zasnoubeníSmile
Návrat nahoru Goto down
http://monarchie.blog.cz
judy
Baron/baronka
Baron/baronka
judy


Poeet p?íspivku : 78
Age : 30
Zlaťáků : 5617
Registration date : 10. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 EmptyThu Feb 12, 2009 5:08 pm

Podle mě ne, nejsou ještě oficiálně zasnoubeni. Jenže samotný William se ještě ženit nechce. Asi nechce, aby jeho manželství zkončilo stejně, jako manželství jeho rodičů. Takže si dává na čas. Těžko říct, ale podle mě se stejně jednou vezmou. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ducii
Hrabě/hraběnka
Hrabě/hraběnka
Ducii


Poeet p?íspivku : 163
Age : 33
Zlaťáků : 5754
Registration date : 14. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 EmptyFri Feb 13, 2009 4:12 pm

No uvidíme, Harry a Chelsy se ted po 5 letech rozešli (no třeba se k sobě vrátí uvidíme)....Myslím, že Kate by mohla být dobrá královna, má dobré chování a i královská rodina ji bere.....
Návrat nahoru Goto down
http://monarchie.blog.cz
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8629
Registration date : 27. 06. 08

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 EmptyFri Feb 13, 2009 7:35 pm

Ale i Kate se s Williamem několikrát rozešla, ne?
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
Ducii
Hrabě/hraběnka
Hrabě/hraběnka
Ducii


Poeet p?íspivku : 163
Age : 33
Zlaťáků : 5754
Registration date : 14. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 EmptySun Feb 15, 2009 9:28 pm

Ano, mám pocit, že také už kolikrát kolovaly zprávy o rozchodu nebo o pauze apod
Návrat nahoru Goto down
http://monarchie.blog.cz
judy
Baron/baronka
Baron/baronka
judy


Poeet p?íspivku : 78
Age : 30
Zlaťáků : 5617
Registration date : 10. 01. 09

Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 EmptyMon Feb 16, 2009 11:12 am

To je pravda. Jestli si vzpomínáte na Koncert pro Dianu, pořádaný k jejímu 10. výročí úmrtí, konal se ve Wembley, zooraganizovali ho William s Harrym, tak v té době spolu Wills s Kate nebyli, pak myslím, že už si žádnou "pauzu" nedali. Kate sice na koncertě byla, protože pomáhala s přípravou, ale vedle Williama seděli nějací jeho kamarádi a Kate byla až od dvě řady dál od něho. (to je takový detail).
Když už jsem nakousla ten koncert 1. července, tak jestli jste ho někdo viděl, je tam skvěle vidět celá Dianina rodina. Od hraběte Spencera a dalších Dianiných sourozenců, až po její neteře a synovce. Jejich fotografie jsem dlouho nemohla najít, až právě, když jsem shlédla koncert. cyclops
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa   Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Současné královské rodiny jak z Evropy tak ze světa
Návrat nahoru 
Strana 2 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sisi a příbuzní :: Historie :: Moderní dějiny-
Přejdi na: