Sisi a příbuzní
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sisi a příbuzní

Fórum o císařovně Alžbětě
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Downton Abbey

Goto down 
+2
Eugenie
Lisi
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8618
Registration date : 27. 06. 08

Downton Abbey - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Downton Abbey   Downton Abbey - Stránka 2 EmptyMon Aug 26, 2013 2:33 pm

To je skvělá zpráva. Jupí.
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
Arthur Hastings
Měšťan/měšťanka
Měšťan/měšťanka
Arthur Hastings


Poeet p?íspivku : 4
Age : 34
Location : Ostrava - Česká Republika
Zlaťáků : 2840
Registration date : 02. 08. 16

Downton Abbey - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Downton Abbey   Downton Abbey - Stránka 2 EmptyTue Aug 02, 2016 7:59 pm

Z počátku mě moc dvacátá léta nebraly, popravdě jsem k tomu to období neměl moc žádný vztah. Když jsem v televizi právě začal sledovat Panství Downton, tak celkem dost mě to chytlo ale spíš jsem na třicáté a čtyřicáté léta Surprised Jinak co se týče Panství Downton tak na podzim by měla být na ČT už šestá řada. Jinak co mě na tom seriálu nejvíc zaráží je to že každá z těch žen ať to byla Mary nebo Edith přišli o manžela.. od těch dvou prostě každý manžel zemřel a Tomovi zemřela žena. Mě to prostě na tom seriálu pořádně zaráží jak může umřít tolik manželu ? Edith s dítětem bez manžela, Mary s dítětem bez manžela, Tom s dítětem bez manželky. Nevím ale aby se tohle stalo každému z nich mi přijde trochu divné, je to dost dobrý seriál ale aby tam umíralo tolik lidí mi přijde zvláštní Smile
Návrat nahoru Goto down
Lisi
Císařovna
Císařovna
Lisi


Poeet p?íspivku : 1324
Age : 33
Zlaťáků : 8618
Registration date : 27. 06. 08

Downton Abbey - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Downton Abbey   Downton Abbey - Stránka 2 EmptySat Aug 20, 2016 4:44 pm

Na šestou řadu se moc těším. S těmi manžely/manželkami - takhle jsem nad danou situací ani neuvažovala.
Návrat nahoru Goto down
http://sisi-a-pribuzni.blog.cz
Sponsored content





Downton Abbey - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Downton Abbey   Downton Abbey - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Downton Abbey
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sisi a příbuzní :: Historie :: Moderní dějiny-
Přejdi na: